Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam, że dziś poniedziałek....

Żeby nie było, coś tam kupiłem. Co prawda nie dzisiaj, ale zawsze jest okazja się pochwalić. 

Skromnie, bo tylko dwie mormyszki. Prosto od Kacpra.

20160208_184023.thumb.jpg.95c569327460e54257b4b7b45e6a1c5c.jpg

Ja cały czas liczę na powrót zimy. 

Wiesz co wolałbym zobaczyć?

Wiosna idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wszedłem na chwilę do zaprzyjaźnionego sklepu i kupiłem dwie żyłki DAIWA TRIFORCE 0,14mm i 0,16mm - zobaczymy, bo na 0,14mm jako główną nigdy jeszcze tak delikatnie nie łowiłem. 0,16mm pójdzie na sezon do matzówki i moje liny :)

Dodatkowo Gamakatsu nr 10 LS-3510G - szkoda, że nie 3310, ale spróbujemy :pb_lol:

56bb46d8d565d_daiwayka.thumb.jpg.1269ce5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, stas1 napisał:

ryzykowne

Na matczówke dam radę - liny, karasie i płotki za trzcinką powinienem targać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No i "trochę" się dozbroiłem, nie robię zdjęć, bo wszystko schowane już w garażu ale zrobiłem listę:

MCKARP - pellety do metody: 6x ochotka, 5x morwa, 5x kryll - dipy - czosnek x2, ochotka x5, monster ktab, banan x2 i pewnie coś tam jeszcze :)

RINGERS - białe kulki 8mm Selfish, mix kulki do łowienia, pellety pop up kolorowy, mikro pellety do zanęty.

Preston Innovations - koszyczki do pelletu micro i small,

Żyłka MS Range PRO LS Feeder 0,25mm 300m

Feedery - Tubertinni Reflex 270cm, Daiwa Yank n Bank.

Chyba niczego nie przeoczyłem :) A ile jeszcze w głowie pomysłów... :S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Grendziu napisał:

No i "trochę" się dozbroiłem, nie robię zdjęć, bo wszystko schowane już w garażu ale zrobiłem listę:

MCKARP - pellety do metody: 6x ochotka, 5x morwa, 5x kryll - dipy - czosnek x2, ochotka x5, monster ktab, banan x2 i pewnie coś tam jeszcze :)

RINGERS - białe kulki 8mm Selfish, mix kulki do łowienia, pellety pop up kolorowy, mikro pellety do zanęty.

Preston Innovations - koszyczki do pelletu micro i small,

Żyłka MS Range PRO LS Feeder 0,25mm 300m

Feedery - Tubertinni Reflex 270cm, Daiwa Yank n Bank.

Chyba niczego nie przeoczyłem :) A ile jeszcze w głowie pomysłów... :S

Zapomniałem o najważniejszym niemal http://www.fishpoint.pl/fox-matrix-bait-bander-p-17315.html Fox Matrix Bait Bander :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 minut temu, andrzej napisał:

Matrix to ma jakiś sklep? Gdzie @Grendziu kupował tą Daiwę? To chyba było też stoisko Matrixa?

Elvis help, bo zapomniałem, gdzie ja to kupowałem? W 2015r największą ofertę Matrix miał http://www.fishpoint.pl/ teraz niby ma się to zmienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...