Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, MjMaciek napisał:

Możesz Grzegorzu powiedzieć jakie koszyki będziesz stosował do tego trabuco ... waga ?

Już sprecyzowałem moje oczekiwania względem kijaka... żuty do 90mb żyłka 0,28 koszyk 45gr plus towar czyli około 70 gr w całości - ELvis help pomóż masz rozeznanie straszne - doradź coś..

Planuję 30-50g większe moim zdaniem mijają się z celem bo wg mnie nie masa świadczy o oddawaniu dalekich rzutów ale energia jaką jesteśmy w stanie przenieść na kij. Te koszyko-sprężyny  Korum mają 30g, jak to wszystko wyjdzie w praniu okaże się w piątek, dam Ci znać :champagne-2010:

Takie same wymogi miałem jak Ty przed zakupem powyższego zestawu :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MjMaciek napisał:

Super zakupy!!!

Kijek jest w mych myslach albo ten albo z feder baita nevis... ( Stachu mi juz rozpracowywuje temat nevisa u żródła...)

Możesz Grzegorzu powiedzieć jakie koszyki będziesz stosował do tego trabuco ... waga ?

 

Już sprecyzowałem moje oczekiwania względem kijaka... żuty do 90mb żyłka 0,28 koszyk 45gr plus towar czyli około 70 gr w całości - ELvis help pomóż masz rozeznanie straszne - doradź coś..

Wujek Arek też jest zapłatany - wasze opinie przyczynia sie do wyboru....

 

@Bartosh moze pomóc ma dwa 3.30

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kubik napisał:

@Bartosh moze pomóc ma dwa 3.30

Dokładnie - posiadam 2 szt. Nevis Vanity Carp Feeder w wersji 3.30 30-90 gr i muszę przyznać, że to jest to o co mi chodziło... Nie typowa kluska, ale feederek z pięknym progresywnym ugięciem i zapasem mocy, pozwalającym na bezpieczny hol nawet w miejscach z dużą ilością zaczepów, kiedy trzeba czasami rybką wziąć na przysłowiową klatę ;) 

Nazwa tego kijka jest adekwatna do jego przeznaczenie "Vanity Carp Feeder" - jednak mimo tego zapasu bardzo przyjemnie łowi się na też niewielkie leszczyki, linki czy karasie...

Dla niektórych niewielkim minusem może być to, że jest to trójskład, jednak wszystkie jego zalety w pełni rekompensują tę jedyną "niedogodność"...

Dla mnie mega fajne kije - z czystym sumieniem polecam :champagne-2010:

20170714_193651.jpg.de5dc714fbbd022b6503edc58485af25.jpg20170715_145016.thumb.jpg.948ac83fba3e856065e956916ef15129.jpg


 

 

20170513_082906.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki za opinie .

Jednak wybralem nevisy 3,6 do 100 gr.

Po rozmowie z Bartkiem oraz radom waszym wybralem kijki ktore mi sie podobaja....

Choc ten trabucco tez mnie kusil z tym ze mam syntiumy i jak potrzebowalem dodatkowych sztytowek to w pl jest lipa.....

Dlatego zdecydowalem sie na nevisy Bartek ma sztytowmi w sprzedarzy takze po problemie.

Jak potestuje je na jesieni dam znac co i jak....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MjMaciek napisał:

Dzieki chlopaki za opinie .

Jednak wybralem nevisy 3,6 do 100 gr.

Po rozmowie z Bartkiem oraz radom waszym wybralem kijki ktore mi sie podobaja....

Choc ten trabucco tez mnie kusil z tym ze mam syntiumy i jak potrzebowalem dodatkowych sztytowek to w pl jest lipa.....

Dlatego zdecydowalem sie na nevisy Bartek ma sztytowmi w sprzedarzy takze po problemie.

Jak potestuje je na jesieni dam znac co i jak....

Bardzo dobry wybór - będzie Pan zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę w tym miejscu zwrócić honor Drapieżnikowi ponieważ znalazłem haki, które były przesłane a przykleiły się do folii bąbelkowej, której na szczęście nie wyrzuciłem :icon_arrow1:B|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mym wyposażeniu jest wiele feederow...

Od Shimano , Trabucco po dzisiejsza nowość...

Nevisy

Zdecydowałem się na kije które według mnie spisywały będą się najlepiej, pod moje potrzeby co do długości rzutu , wytrzymałości, zapasu mocy.

Wykonanie bajeczne. Kijki na sucho chodzą pięknie, dopracowane w każdym szczególe. 

Bliźniaczki już niedługo poddam testom w terenie. Dziękuje Stasiowi za pomoc.

A szczególne podziękowania dla Bartosza z Feeder Baita .

Jak weszła zanęta epidemia na rynek zaufałem jej, dała mi mnóstwo ryb, nieważne na jakiej wodzie ... ważne ze jest skuteczna !

Wiele mych okazałych ryb zostało złowionych na epidemie. Stąd prosty kierunek Nevisy od Feeder Baita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...