Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś odebrałem paczkę z lowisko.net (w tym tygodniu dotrze jeszcze jedna bo sprzedawca nie chciał przesyłać z gliną topa do tyczki no i kilku rzeczy nie miał na stanie). Za paczkę 850 PLN bo 4 stówy same rolki kosztowały, ale nie żałuję żadnej złotówki wydanej w tym zamówieniu a sam sklep wychodzi u mnie na pierwsze miejsce przed Drapieżnika itp. Kilku drobnostek już nie fotografowałem a kubki Stonfo kupiłem bo mi pasują a utraciłem ten średni, kubki Mavera będą "na potem", reszta potrzebna "od zaraz" :beer-chugger::champagne-2010: 

20170911_165911.jpg

20170911_175226.jpg

20170911_175203.jpg

20170911_171154.jpg

20170911_175139.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bronię jak mogę, bo widziałem, że dzisiaj do Trotki przyszły kołowrotki Map-a. Może Arek się skusi i dla mnie zabraknie to problem się sam rozwiąże.
Grześ super zakupy. Jedynie nad żyłką bym się nie pochylił, bo mam uraz.

Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, elvis napisał:

Ja się bronię jak mogę, bo widziałem, że dzisiaj do Trotki przyszły kołowrotki Map-a. Może Arek się skusi i dla mnie zabraknie to problem się sam rozwiąże.
 

Chciał bym przyjacielu. Ale dziś postawiłem Ravkę na wymianę hamulców i równowartość dwóch Map-ów poszła. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi. Sezon dobiega końca, więc ie będzie tam bolało.

Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowisko net dobry sklep,no chyba,że właściciel na zawody jakieś wyjeżdza,to wtedy z tydzień trzeba czekać na wysyłkę :D A te spławiki Drennana wpadły mi w oko- chyba się na nie skuszę 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mav3rick napisał:

Jako, że jesień wchodzi głównymi drzwiami trzeba było poczynić zakupy na grube mamuśki. Tradycyjny i niezawodny zakup
IMG_20170914_173716.jpgIMG_20170914_173709.jpg

W jakim sklepie kupowałeś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Może to nie zakupy, ale chyba coś fajniejszego. Paczuszka od Warsaw Carp Pirates, zrobione od serca:lapeche: Będę jutro testować. Dziękuje bardzo:mauvaisepeche:

IMG_20170915_125527.jpg

IMG_20170915_125510.jpg

IMG_20170915_125437.jpg

IMG_20170915_124456.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...