Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to prawda,ale mimo,ze jestem bardzo zadowolony z tego picera Garbolino to mam on dwie szczytowki: 0,75 oz i 1 oz. Na ten czas kiedy brania są jeszcze dosyć dobre w zupelności wystarczy.Szczytówki 0,75 oz tego picera jest dużo delikatniejsza niż 0,5 oz Browninga. Myślałem,że będzie na odwrót. Dlatego planuje kupno jeszcze jednego picerka z delikatniejszymi szczytówkami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ArekH napisał:

@stan Byłeś już nad wodą z nową zabawką? 

Byłem wczoraj i jestem teraz...oprócz zastrzeżeń co do delikatności szczytowki 0.5 oz,wszystko  inne jest super hiper.

Edytowane przez stan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten typ tak ma. To nie jest wędka do ultralekkiego pickerowania, a co najwyżej ultra lekkiego methodowania.
Te szczytówki mają taki charakter, że nie pracują jak typowe pickerki, bo mają głębsze ugięcie przez co nie widać delikatnych brań. Mimo , że są gość giętkie to są zbyt grube. Ich grubość to o ile dobrze pamiętam 3.35 lub 3.30
Świetne kije o bardzo dużym zapasie mocy, mimo cienkiej konstrukcji potrafią naprawdę sporo wytrzymać.
Myślę, że wystarczy dopasować odpowiednią szczytowkę by w pełni korzystać z tej wędki, ale to nie jest takie proste, bo dostępne tipy są nijakie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko o delikatną szczytówkę, skoro jej obsada ma ponad 3mm. By czubeczek był czuły, jej zbieżność będzie w dość ostrym stożku. Ale da się zrobić. Swoją drogą, dziwna budowa kija jak na pikera i to jeszcze w długości 270cm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekałem na tą szczytówkę 0,5 oz i narzekałem aż w końcu problem sam się rozwiązał.. :D rzekę u mnie koszą i niewielka kępka płynących chwastów zahaczyła mi o zylkę. Uwalniając zestaw niezbyt siłowo - taka sytuacja. :D Problem z tą szczytówką wg mnie jest taki,ze ona nie pracuje wspólmiernie na całej długości. Wygina się tak naprawde tylko końcówka pomalowana na zólto a reszta szczytówki jakby nie nadążała za tym ugięciem. To musiało się tak skończyć choć naprawdę nie przesadzalem z siłą.

22729094_1027695837370040_7089465705487414008_n.jpg

22815285_1027696177370006_4916943859630873330_n.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...