Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś odebrałem paczkę z Drapieżnika za 312 zeta. Spławiki i żyłka jako dodatek do kołowrotka MAP w wersji 3000. Pierwsze wrażenie - bomba, Grendziu dzięki za podpowiedź :champagne-2010:

Może zamówię jeszcze jeden. Miałem jeszcze kupić odległościówkę Robinson TX 2 ale wydać 600 zł i może nie połowić w tym sezonie to chyba lekka przesada. 

Gdyby chłopaki mnie nie odwiedzili i nie słyszałbym opowieści Grendzia o kręciołach tej firmy to bym miał 3 stówy w portfelu :champagne-2010::icon_arrow1:;)

20171024_173239.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie pierwszy raz się coś takiego zdarzyło,ale dzięki temu już więm,że ta szczytówka do picerowania się nie nadaje,a skoro tak to tym bardziej do poważnego feederowania. Więc może i dobrze,że złamala się teraz a nie w bardziej emocjonującej sytuacji :D Elvis miał rację,żeby na nią uważać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, stan napisał:

Narzekałem na tą szczytówkę 0,5 oz i narzekałem aż w końcu problem sam się rozwiązał.. :D rzekę u mnie koszą i niewielka kępka płynących chwastów zahaczyła mi o zylkę. Uwalniając zestaw niezbyt siłowo - taka sytuacja. :D Problem z tą szczytówką wg mnie jest taki,ze ona nie pracuje wspólmiernie na całej długości. Wygina się tak naprawde tylko końcówka pomalowana na zólto a reszta szczytówki jakby nie nadążała za tym ugięciem. To musiało się tak skończyć choć naprawdę nie przesadzalem z siłą.

22729094_1027695837370040_7089465705487414008_n.jpg

22815285_1027696177370006_4916943859630873330_n.jpg

Polubiłem to, bo miałem to samo przy pierwszym łowieniu jak również Elvis, Stan witaj w klubie :icon_arrow1::champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...