Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem powiedzieć, a nie mówiłem...
Przykro mi bardzo , ale to jakiś straszny pech z tymi 0.5 i to seryjny.
Można by spróbować u Artura w fish24.pl
Ja swoje wędki kupowałem w multifishimgu, są dostępne , a bynajmniej były w centrum wędkarstwa i w domu wędkarza w Warszawie. Trzeba ściągać na zamówienie.
Co do innych firm to nie ma takich wymiarów i długości, bo te są dość długie a w tych zastępczych pierwsza przelotka jest zbyt blisko złącza. Wpływa to na pracę, choć moim karpiem to nie przeszkadza.
Zazkazdym razem jak jestem w wędkarskim to się rozglądam za szczytówkami , alw znaleźć nie mogę.
Trzeba szukać 3.5 mm i szlifować.
Grześ coś wspominał że Mikado Black Draft ma podobne wymiary tylko czy długość i rozstaw przelotek będzie odpowiedni.
Co do pracy mam podobnie jak Arek. Dla mnie powinien pracować sam koniec szczytówki.


  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, elvis napisał:

Grześ coś wspominał że Mikado Black Draft ma podobne wymiary tylko czy długość i rozstaw przelotek będzie odpowiedni.

Jutro sprawdzę bo już przyszedłem z warsztatu, dam znać. 

Arek ma rację, można spróbować dobrać te tanie Jaxony z Drapieżnika, te najdelikatniejsze są mega czułe, kupiłem kilka 2,8mm do Mikado UV pasują idealinie, trzeba tylko dobrać odpowiedni przekrój :champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro spróbuje zdjąc przelotkę z odlamanej części szczytówki i jakoś ją wsadzić na to co z niej zostało. :D Może  po przerobce bedzie lepsza niż oryginał :DNapisze też emaila do Drapieznika z pytaniem,które z dostępnych tam szczytowek pasują do CK Wand najbardziej jesli chodzi o średnicę jak i rozstaw przelotek. Jeśli to nie pomoże to poszukamy innych. Jest tyle tych firm,marek,serii,modeli feederow na rynku,że muszą jakieś pasować...Bedzie co robic w dlugie jesienne wieczory :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...