Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, stan napisał:

Ale do 50 cw to ja już mam 2 kije. Selektora Stillwater 330/50 ,no i tego Browninga CK Wand 270.

Przyjrzyj się Tubertini. http://sport-fishing.pl/produkt/39/feeder-reflex-light-action-9ft-2-70m

Nie jest to typowy Piker, ale kij sensownie delikatny z dużym zapasem mocy. Teraz, nie wiem czemu, ale coraz trudniej o dobrego pikerka. Mam kije z tej serii ale nie pikera. Wyroby Sanger-a, są naprawdę dobre jakościowo. 

http://allegro.pl/ms-range-limited-picker-270-promocja-i6719776598.html  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery stówki za picera to trochę za dużo..Ms Range dobre wędki to fakt,ale mi się bardzo ten picerek Flagmana podoba.A kosztuje 230 zł. I co ważne to jest typowy delikatny picerek ,nie kijek,który może taką wędkę udawać 

Edytowane przez stan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sklep Artura Kraśnickiego. Jak tam wpadniesz, będziesz mógł fajnie pogadać. Artur dużo wędkuje na Odrze i czasem wyniki na sąsiednim forum przedstawia. Wal tam w ciemno i pozdrów Go od nas. Ostatni raz widzieliśmy się na Rybomanii. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ten świat mały... Mivardi najpopularniejsza marka wędzisk u naszych południowych sąsiadów..Mam karpiówkę tej firmy. Jest super. Ten picerek fajnie się prezentuje,ale z takiej szybkiej analizy danych producentów wynika,ze mimo,że ma odrobinę mniejsze cw,to jest trochę cięższy od Flagmana,do tego ma mniej przelotek ,no i Sherman pro ma chyba 6 pierwszych na podwójnych stopkach co mi sie bardzo podoba. Oczywiście nie tylko to się liczy,ale i wyważenie,jakość wykonania,subiektywne uczucia po tym jak się weźmie kijek do ręki itp... Dlatego taki wybór picerka bylby najwlasciwszy...,gdybym mogl sobie obie wedki pomacać i popieścić...Takiej możliwości w tym sklepie niestety nie ma,bo dostępny jest tylko picer Mivardi... Więc nie wiem czy w tej sytuacji jest sens tam jechać. Oczywiscie jesli tam będę to nie omieszkam pozdrowić wlasciciela sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...