Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj nie jest tanie,nie jest..Gdyby jeszcze tak umieć się ograniczyć tylko do jednej metody połowu,to jeszcze by czlowiek sie nie wykosztował.. np tylko do wedkarstwa podlodowego.:D:icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie jest tanie,nie jest..Gdyby jeszcze tak umieć się ograniczyć tylko do jednej metody połowu,to jeszcze by czlowiek sie nie wykosztował.. np tylko do wedkarstwa podlodowego.:icon_arrow1:
Podlodowe wędkarstwo tylko pozornie wygląda na tanie.
Wędki, kolowrotki czy nawet mormyszki nie należą do taniości. Oczywiście jeśli mówimy o jakimś minimalnym poziomie.
Placiłem za Litewskie mormyszki nawet ponad 25 zł za sztukę i po kilku opuszczeniach zostały w przeręblu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elvis napisał:

Podlodowe wędkarstwo tylko pozornie wygląda na tanie.
Wędki, kolowrotki czy nawet mormyszki nie należą do taniości. Oczywiście jeśli mówimy o jakimś minimalnym poziomie.
Placiłem za Litewskie mormyszki nawet ponad 25 zł za sztukę i po kilku opuszczeniach zostały w przeręblu...

W porownaniu do metod spławikowych; Tyczki,bolonki,odległościowki czy gruntowych takich jak feeder albo spiningu,jest tańsza...no i sezon trwa u nas krótko,więc można dużo zaoszczedzić ograniczając się do łowienia w przeręblu i to nie tylko czasu... Mam dużo przynęt do tej metody,nakupiłem sobie od" Ruskich" kiedy jeszcze stacjonowali w moich stronach ,sprzedawali za grosze co się tylko dało. Jeszcze mi trochę zostało do dzisiaj,a przecież w miedzyczasie też kupiłem to i owo.Wedki do tej metody nie sa takie drogie i bez problemu mozna je sobie zrobic samemu jak ktoś potrafi,a przeciez tyczki,bolonki czy feedera już sobie sam nie zrobisz...a jeśli ktos tak jak ja preferuje najbardziej prawdziwe wedkarstwo podlodowe i łowi na bałałajkę,to się za bardzo na sprzęt nie wykosztuje. Gdyby tak zrobić test i kupić najdroższy sprzęt ze wszystkich ww metod to jednak wędki i akcesoria podlodowe okazalyby się najtańsze. Za cenę takiego Browninga Sphere np,można by nakupić sprzętu i przynęt do gapienia się w przerębel dla całej rodziny i jeszcze sąsiada :D Piszę to oczywiście na podstawie własnych doświadczeń. Mam akcesoria chyba do każdej metody z wyjątkiem tyczki. Kupuje sprzęt,powiedzmy ze średniej pólki z małymi wyjątkami bo inaczej bym już dawno zbankrutował i zdecydowanie najmniej kosztuje mnie sprzęt podlodowy,chociaż np wędek do tej metody mam więcej niż kii do jakiejkolwiek innej metody.Dokładnie 15 :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zgadzam się z Tobą w 100%. Z tymi wędkami mam bardzo podobnie. Najprawdopodobniej najwięcej jest właśnie bałałajek itp.
Chodziło mi o to, że wędkowanie podlodowe też do taniego wędkowania nie należy. Potrzebny jest dobry świder , kombinezon, obuwie piankowe itd. Tak jest bynajmniej w moim przypadku.
Te nasze hobby nie jest tanie....

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, stan napisał:

Zamówiłem sobie dzisiaj Multiple...:D:icon_arrow1:Ciekawę czy to będzie hit czy kit. ?? :D

A dokładniej? Fiat Multipla... ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim autem to bym się chwalił w dziale motoryzacyjnym a nie zakupy wędkarskie :D Po 2-gie tego samochodu nie chciałbym nawet za darmo. Po 3-cie,zamykam zawsze brame wjazdową na noc,przede wszystkim dlatego,żeby mi ktoś w nocy czasem nie podrzucił Multipli :D Zamówiłem w promocji bolonkę Yuki Multipla Strong 5 m za 135 zł ( ostatnią sztukę ) o parametrach jakie mają bolonki Trabucco za 300 zł.Tak się zastanawiam czy to bedzie hit czy kit. Oby ta Multipla była lepsza niż auto o tej nazwie..:D

http://sklep.sars.pl/promocja/668-matchpro-ultralight-45-m-2-4-lb-drennan-.html

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest moja nowa włoszczyzna. Colmic Next Adventure 3.00m 35g bardzo finezyjny patyk pełen parabolik.:P To co lubie. Drugi patyk to Colmic Pro Feed 3.00m 35g jest delikatnie sztywniejszy wydaje się że ma większy zapas mocy. Jedna z niespodzianek to szczytówki które pasują do obu modeli i są od 0.5 oz do 1.5 oz.

 

20171119_171254.jpg

20171119_171310.jpg

20171119_171402.jpg

20171119_171448.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...