Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj po 18 odebrałem paczkę za 640 PLN, w skład której weszły 4 przedmioty:

1. Półka z parawanem Sensasa,

2. Rolki Robinsona,

3. Siatka Mivardi (za 155 zeta a u innych 256),

4. Praska do kul zanętowych 60mm (dzięki Danielowi bo nie widziałem wcześniej tej tańszej wersji).

Zapłaciłem że swoich pieniędzy a teraz na podstawie paragonu ma być zrzuta, bo to dla mnie prezent na czterdziechę :champagne-2010:

20171123_093100.jpg

20171123_093301.jpg

20171123_093744.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
27 minut temu, Grzes77 napisał:

 

Zapłaciłem że swoich pieniędzy a teraz na podstawie paragonu ma być zrzuta, bo to dla mnie prezent na czterdziechę :champagne-2010:

 

Podaj nr konta:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, Grzes77 napisał:

Źle napisałem, żona zbiera od bliskich, Wy możecie wypić w weekend za moje zdrówko :champagne-2010:

Wypić wypijemy, miałem dobre intencje jakby co :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało wędkarskie, ale może nad wodę się przyda... Tak siedziałam sama z książką w te niedzielne popołudnie. Brzydkie i nieopogodne. Myślałam, myślałam i wymyśliłam ? Niech sąsiedzi się boją ???

562690902_1_1000x700_glosnik-manta-na-kolkach-walizka-debno.jpg

562690902_3_1000x700_glosnik-manta-na-kolkach-walizka-mp3-i-sprzet-audio.jpg

562690902_6_1000x700_glosnik-manta-na-kolkach-walizka-.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, andrzej napisał:

Grzes77 i jak te rolki, bo chciałem kupić takie same.

Sprawiają dobre wrażenie, są większe niż myślałem i za 217 PLN moim zdaniem można śmiało brać. Wyglądają na dobrze spasowane i solidne :champagne-2010:.

EDIT: widziałem Jaxona za 2 stówy i nie ma co porównywać.

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Grzes77 napisał:

Sprawiają dobre wrażenie, są większe niż myślałem i za 217 PLN moim zdaniem można śmiało brać. Wyglądają na dobrze spasowane i solidne :champagne-2010:.

EDIT: widziałem Jaxona za 2 stówy i nie ma co porównywać.

dzięki za informację. Będę takie łykał :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zakupilem sobie torbę na sprzęt gdyż targanie walizeczki, pojemników itp. Jest znacznie męczące szczególnie gdy trzeba przejść kawałek z tobolami a nie zamierzam kupować wózka.
Także za małe pieniądze kupiłem torbę od firmy która również wykonała pokrowiec na wedki. Większość już spakowalem i miejsca jeszcze zostało. 5-komorowa torba spełnia moje wymagania.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, kleszcz napisał:

Zakupilem sobie torbę na sprzęt gdyż targanie walizeczki, pojemników itp. Jest znacznie męczące szczególnie gdy trzeba przejść kawałek z tobolami a nie zamierzam kupować wózka.
Także za małe pieniądze kupiłem torbę od firmy która również wykonała pokrowiec na wedki. Większość już spakowalem i miejsca jeszcze zostało. 5-komorowa torba spełnia moje wymagania.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pokaż :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...