Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konto w banku trzeba mieć i normalnie przelewem się płaci. Mi to córa ogarnęła bo już kilka lat kupuje. Kasa jest przelewana na konto pośrednie, dopiero jak towar znajdzie się w domu trzeba wejść na aliexpres, potwierdzić że doszło i skośnookie dopiero dostają kasę z konta pośredniego na bezpośrednie, jeżeli towar nie przyjdzie kasa wraca do nas z powrotem. Bezpieczne zakupy, jedyne zagrożenie jest właśnie takie że badziew jakiś przyjdzie, ale opłaca się wędkarskie pierdółki kupować.:mauvaisepeche:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Semi napisał:

Konto w banku trzeba mieć i normalnie przelewem się płaci. Mi to córa ogarnęła bo już kilka lat kupuje. Kasa jest przelewana na konto pośrednie, dopiero jak towar znajdzie się w domu trzeba wejść na aliexpres, potwierdzić że doszło i skośnookie dopiero dostają kasę z konta pośredniego na bezpośrednie, jeżeli towar nie przyjdzie kasa wraca do nas z powrotem. Bezpieczne zakupy, jedyne zagrożenie jest właśnie takie że badziew jakiś przyjdzie, ale opłaca się wędkarskie pierdółki kupować.:mauvaisepeche:

Planuje zamowić trochę drobiazgow na Ali.Ale za bardzo nie ogarniam tego wszystkiego. Placi sie zwyklym przelewem i można polską walutą.?? Rozumiem,ze trzeba sie tam zarejestrowac na Ali.?? probowalem,ale ciagle mi odrzuca strona prosbe.Nawet drugiego emaila sobie zalozylem i tez nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam już trochę zakupów za sobą, kupowałem woblery, blachy, nożyczki do plecionki, teraz czekam na okulary polaryzacyjne za bagatela ~16zl jeśli dobrze pamiętam.

Płatność robię za pomocą karty, tzn podałem numer karty na swoim profilu i tak realizuję płatności. Nie wiem czy na Ali już się nie pojawiły przelewy24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płaciłem normalnym przelewem, ten patent z kartą też widziałem, ale córcia kliknęła coś pod spodem pominęła tą opcję i wyświetliło mi przelew. A co do waluty, to system sam przelicza dolary na złotówki i płacimy w złotówkach, teraz dobrze robić zakupy bo dolar taniuchny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawziąłem się i wszystko już kumam.Proste to wszystko jak świński ogon.Dziwię się,że prawie godzinę zajeło mi dojście do tego :D Musiałem tylko 3-ci adres email założyć i już poszło z górki.Płacić można faktycznie zwykłym przelewem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie tylko o tym by przed upływem 60 dni założyć spór na wypadek gdyby paczka nie doszła. Wtedy pieniądze wrócą, albo skośnooki wyśle ponownie. Ale póki co nie zdarzyło mi się to. Średnio teraz patrzyłem to tak 21 dni do miesiąca czasu dostawa trwa, a biorę zawsze przesyłki free, więc idą najtańszą opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzes77 napisał:

Daj znać jak otrzymasz zakupy bo i ja ciekaw jestem.

Witam kupowałem juz na allegro jeśli chodzi o akcesoria są ok natomiast żyłka niby daiwa a sztywna jak drut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...