Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, MrProper napisał:

 

 

5a6601a90dd7e_ZantaTraper.JPG.3e3db938a56e3384c9b311aa0770937c.JPG

Łowił już ktoś z Was na tą zanętę ? 

Jakiś czas temu posiadałem 2 opakowania tego Trapera tylko o innych smakach(zapachach). Truskawka i coś tam jeszcze. Sam zapach robi wrażenie ale gorzej z pracom w wodzie. Pomimo niezbyt mocnego ubijania w podajnik to spora część zanęty wracała wklejona w podajnik. Rybki też na to nie złowiłem. Sprawdzony na 3 akwenach i na tym moja przyjaźń z Gotowcem Trapera się skończyła. Można by to zmieszać z jakimś naturalnym pelletem żeby pracę w wodzie poprawić.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cygan786 napisał:

Jakiś czas temu posiadałem 2 opakowania tego Trapera tylko o innych smakach(zapachach). Truskawka i coś tam jeszcze. Sam zapach robi wrażenie ale gorzej z pracom w wodzie. Pomimo niezbyt mocnego ubijania w podajnik to spora część zanęty wracała wklejona w podajnik. Rybki też na to nie złowiłem. Sprawdzony na 3 akwenach i na tym moja przyjaźń z Gotowcem Trapera się skończyła. Można by to zmieszać z jakimś naturalnym pelletem żeby pracę w wodzie poprawić.

I chyba coś dorzucę aby pokombinować - ewentualnie jako dodatek do własnej zanęty jako atraktor :)  Podziękował :1311_thumbsup_tone2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kupiłeś silikonowe rureczki. Brawo Ty. To przydatna rzecz nawet przy robieniu włosówek. Podobnie Myślimy co do taśmy-miarki. Moja, też ma z przodu poprzeczkę, ułatwiającą dokładny pomiar. Góra, środek fotki? Czyż by przyrządzik do Stotz? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, ArekH napisał:

Widzę że kupiłeś silikonowe rureczki. Brawo Ty. To przydatna rzecz nawet przy robieniu włosówek. Podobnie Myślimy co do taśmy-miarki. Moja, też ma z przodu poprzeczkę ułatwiającą dokładny pomiar. Góra, środek fotki. Czyż by przyrządzik do Stotz? 

Arku przeglądając mój stary spławikowy osprzęt stwierdziłem że igielitowe rurki już czas zastapić sylikonowymi :)

Przydadzą się również jak piszesz do włosa ;) Tak to przyrząd do "Stolca" W palcach zaciskać mało wygodnie, a i często się gubi. Co do miarki się nawet nie zastanawiałem, miałem tylko problem z rozpoznaniem co to jest w opakowaniu. Po dłuższej analizie dopiero dojrzałem co to, a jeszcze ze zderzakiem to nie było chwili zastanowienia, nawet na cenę nie patrzyłem, gdyż nie widziałem tego u nas w sklepie wcześniej, a szukałem od dłuższego czasu

 

Biorę się za wiązanie przyponów twoim przykładem :P  

Jak do metody są i nie muszę za wiele kombinować, to do Matcha nie ma tego co ja chcę :/ 

Ziółka już sobie zaparzyłem :D i biorę się za robotę  :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy, to powinienem się chyba przedstawić w tym wątku, bo tak dawno nic nie kupiłem. Ale do rzeczy. Odebrałem dziś przesyłkę z podajnikami do Method. Pisałem w którymś wątku że zamawiam. To sprawdzony wzór, Mój ulubiony, nawet z łącznikiem. Za 6 podajników z łącznikami+przesyłka, zapłaciłem 46pln. To nie są małe pieniądze za kilka plastikowych dupereli. Ale warto porównać do oryginału, o który w sklepach nadal trudno. Koszt jednego podajnika to niecałe 6 pln. Moja ocena? D...y nie urywają jakościowo i tego się spodziewałem. Plastik twardy z tendencją do pęknięć, nie łamania. Łączniki wchodzą dużo delikatniej niż u protoplasty i są wykonane inaczej niż oryginalne, bo z 2 rodzai materiału. Zaczep twardy, tuleja gumowata. Obciążenie raczej ołowiane, malowane i nitowane do żeber. Przy lżejszych gramaturach, tak jak i u J... tendencje do deformowania. Rozmiary jakie zamówiłem, czyli 25 i40g. Odpowiadają pomarańczowej formie Drennan-a. No dobra, rozpisałem się. Ja, nie jestem rozczarowany. To zakup na ciężkie łowiska. Szybciej urwę nim się zepsują, a mają dobry łącznik. Reszta, wiadomo, wyjdzie w praniu, a raczej na łowisku. Wstawię kilka marnych fotek. 

IMG_20180123_145720.jpg

IMG_20180123_141822.jpg

IMG_20180123_141810.jpg

IMG_20180123_141753.jpg

IMG_20180123_141741.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...