Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ArekH napisał:

To nie na rzekę Mario. Tam, jeszcze Method, nie testowałem. Mam kilka stawów w zanadrzu, gdzie może być ciężko. 

Jak zwał tak zwał ciężki teren to i rzeka  :P stąd mój wniosek ponieważ - "Oderka moja ukochana"

Czyżbyś na Oderkę się obraził? Czy tylko poznanie nowej wody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ArekH napisał:

Bluźnisz Chłopcze, siło nieczysta. ;) Trzeba się czasem oderwać od rutyny! :champagne-2010:

Ja zacząłem spinningować :P :champagne-2010:

Edytowane przez MrProper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupów ciąg dalszy

Wszystko pod spławik Do methody przypony kupuję. Do matcha nie umie dostać tego co bym chciał, a że palce już nie tak sprawne postanowiłem sobie ułatwić. B| a co

Ale podejrzewam że zanim się nauczę tego cuda "zepsuje z niejedną paczkę gotowców" :P 5a69f2fb04945_StonfoWizarka.thumb.JPG.97358b216552520bf8582edf3c9dacfc.JPG5a69f300613f0_StonfoWizarka2.thumb.JPG.2ce96960c68239d8185aa34f1205fd1a.JPG

Jak dobrze pójdzie to założę do tego silnik i będę strugał :D;) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zakupy w nowym roku.Zaczynam skromnie bez fajerwerków. Bacik 5 m z serii VDE-R Nano Core SX2. Dla nie wtajemniczonych SX albo SX2 to najtańsza seria tych bardzo udanych batów. Przy długości od 6 m w górę to widać i czuć,ale w przypadku długości 5 m już tej różnicy nie widać.Kupiony przeze mnie kijek jest o 30 gram lżejszy niż droższy o 60 zł jego odpowiednik z serii MX. :icon_arrow1:

 

26993283_1077672482372375_6106796698083705707_n.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, suwi napisał:

NIE MOGĘ ZNALEŹĆ WATKU WIEC NAPISZĘ TU

ORJENTUJECIE SIE JAK CENY SPRZETU WYGLADAJA W NIEMCZECH I HOLANDI MOZE OPLACALO BY MI SIE KUPIC ZA GRANICĄ 

Sprawdź sobie np przez internet ceny tego samego sprzętu w polskiej fili Askari i w niemieckiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupów ciąg dalszy
Wszystko pod spławik Do methody przypony kupuję. Do matcha nie umie dostać tego co bym chciał, a że palce już nie tak sprawne postanowiłem sobie ułatwić.  a co
Ale podejrzewam że zanim się nauczę tego cuda "zepsuje z niejedną paczkę gotowców"  5a69f2fb04945_StonfoWizarka.thumb.JPG.97358b216552520bf8582edf3c9dacfc.JPG5a69f300613f0_StonfoWizarka2.thumb.JPG.2ce96960c68239d8185aa34f1205fd1a.JPG
Jak dobrze pójdzie to założę do tego silnik i będę strugał  
Czyli przypony można u Ciebie zamawiać w razie czego ?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...