Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, MrProper napisał:

A tym czasem dziś ??

?DSC_0154.JPG.c0026c5da6e29f5b4b8106232791c223.JPGDSC_0156.JPG.d8d72b49bd8e66928b7c8876a862817a.JPG

 

Otwieram hurtownię ??

Podbije ponieważ zamiar był inny ?

Mialo być to 

AB634C7B-62D6-49DF-8F77-4C74C6AEDA6B-375-000000C12F280C42.jpeg.bdca6ae5cdce73410c50834f725cb9d6.jpeg

Ale ze nie potrzebowałem aż tylu siatek i podbierakow, dostałem mega rabat ? Wiec sie skusiłem ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbije ponieważ zamiar był inny
Mialo być to 
AB634C7B-62D6-49DF-8F77-4C74C6AEDA6B-375-000000C12F280C42.jpeg.bdca6ae5cdce73410c50834f725cb9d6.jpeg
Ale ze nie potrzebowałem aż tylu siatek i podbierakow, dostałem mega rabat Wiec sie skusiłem
Mariusz masz ten fotel?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No właśnie mamy gles pisać też bym może wziął fotel po rabatach. Ja tym czasem dwa polary Husky kupiłem, no i dla innych ciuchy też odebrałem ?

IMG_20180130_220152.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Splot Mam Michał, od zeszłego tygodnia nosiłem sie z zamiarem, dziennie  (prócz niedzieli ?) na sklepie byłem z miarką i mierzyłem,  dup... sadzałem kombinowałem.W końcu wyrwałem go za poniżej stówki, W zamian za uczciwość ?Za pierwszy karton miał bym trzy takie krzesła ?

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=477]Splot[/mention] Mam Michał, od zeszłego tygodnia nosiłem sie z zamiarem, dziennie  (prócz niedzieli ) na sklepie byłem z miarką i mierzyłem,  dup... sadzałem kombinowałem.W końcu wyrwałem go za poniżej stówki, W zamian za uczciwość Za pierwszy karton miał bym trzy takie krzesła
Poniżej 100 ojro toż to chleba nie jeść- jak mawiał mój kolega.
Jak się siedzi? Musisz zabrać na zlot. W zasadzie bierz busa i przywoź wszystko co masz.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, MrProper napisał:

@Splot Mam Michał, od zeszłego tygodnia nosiłem sie z zamiarem, dziennie  (prócz niedzieli ?) na sklepie byłem z miarką i mierzyłem,  dup... sadzałem kombinowałem.W końcu wyrwałem go za poniżej stówki, W zamian za uczciwość ?Za pierwszy karton miał bym trzy takie krzesła ?

No właśnie ja też chcę jak będzie okazja i czekam na recenzję, poczekam do zlotu jeśli taki fajny sprzeciol to jest? i dobre coś postawię:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Splot napisał:

Poniżej 100 ojro emoji50.pngemoji50.pngemoji50.png toż to chleba nie jeść- jak mawiał mój kolega.
Jak się siedzi? Musisz zabrać na zlot. W zasadzie bierz busa i przywoź wszystko co masz.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Wygodnie wysoko, i stabilnie to co najważniejsze. Konstrukcja troche dziwaczna, ale stabilna, moze nie do końca wyeliminowano te wachania ale chyba, jak do tej pory najstabilniejszy jaki miałem okazje "testować "

Czas pokaże jak z jakością.

Michal z pierwotnej ceny jaka jest sugerowana przez producenta 149,95 poniżej 100 to chyba dobra cena.

Wiem ze nie jest tani. Ale już tyle tego przerabiałem, ze postanowiłem nie żałować tym razem. Mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie.

Juz dzwoniłem do kolegi Orzeszyny chyba zmajstruję sobie podnózek ??

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grendziu napisał:

No właśnie ja też chcę jak będzie okazja i czekam na recenzję, poczekam do zlotu jeśli taki fajny sprzeciol to jest? i dobre coś postawię:champagne-2010:

Darek, a to sie okaże czy taki super. Póki co spełnia moje wymagania ??

W praniu wyjdzie reszta

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...