Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygodnie wysoko, i stabilnie to co najważniejsze. Konstrukcja troche dziwaczna, ale stabilna, moze nie do końca wyeliminowano te wachania ale chyba, jak do tej pory najstabilniejszy jaki miałem okazje "testować "
Czas pokaże jak z jakością.
Michal z pierwotnej ceny jaka jest sugerowana przez producenta 149,95 poniżej 100 to chyba dobra cena.
Wiem ze nie jest tani. Ale już tyle tego przerabiałem, ze postanowiłem nie żałować tym razem. Mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie.
Juz dzwoniłem do kolegi Orzeszyny chyba zmajstruję sobie podnózek
Mariusz cena bardzo dobra jeśli nad wodą okaże się bardziej stabilny od Cuzo to super. Będzie wielki test foteli.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Splot napisał:

Mariusz cena bardzo dobra emoji106.png jeśli nad wodą okaże się bardziej stabilny od Cuzo to super. Będzie wielki test foteli.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Na cuzo nie miałem okazji siedzieć, wiec nie powiem w tej kwesti nic. Ale oka coś przywiozę na zlot porównamy. Moze akurat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, MrProper napisał:

Darek, a to sie okaże czy taki super. Póki co spełnia moje wymagania ??

W praniu wyjdzie reszta

Mariusz jeśli to nie problem, biorę ten fotel w ciemno, jak dasz radę przy  okazji kupić w dobrej cenie I jeśli nie będzie problemem przywieźć go na zlot, to podaj mi nr konta na priv i wpłacam pieniążki :)  Nie spieszy mi się, ale ja na ten fotem z filmika się napaliłem i chyba go ogarnę jakoś.:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Mariusz jeśli to nie problem, biorę ten fotel w ciemno, jak dasz radę przy  okazji kupić w dobrej cenie I jeśli nie będzie problemem przywieźć go na zlot, to podaj mi nr konta na priv i wpłacam pieniążki :)  Nie spieszy mi się, ale ja na ten fotem z filmika się napaliłem i chyba go ogarnę jakoś.:champagne-2010:

Darek cena na sklepach to około 140 ja utargowaliśmy na 129 i dostałem gratisa - castery. Które i tak kupowałem.

A ze po przyjechania do domu okazało sie ze w kartonie mam dziesiątki podbierakow i siatek - wartość trzech takich krzeseł ?

Zawrucilem i oddałem to co nie moje, No to koleś jeszcze z kasy wyjął 30€  i powiedział ze,to dodatkowy kortink w ramach podziękowań.

ale myśle ze miedzy 120- 130€ da sie wyjąc takie krzesło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, MrProper napisał:

Darek cena na sklepach to około 140 ja utargowaliśmy na 129 i dostałem gratisa - castery. Które i tak kupowałem.

A ze po przyjechania do domu okazało sie ze w kartonie mam dziesiątki podbierakow i siatek - wartość trzech takich krzeseł ?

Zawrucilem i oddałem to co nie moje, No to koleś jeszcze z kasy wyjął 30€  i powiedział ze,to dodatkowy kortink w ramach podziękowań.

ale myśle ze miedzy 120- 130€ da sie wyjąc takie krzesło.

No to super oboje się zachowaliście, no spoko, czym bliżej zlotu to się zgadamy jeśli to nie problem, ja i tak nie wiem co na Rybomanii wymyślę, jeśli tam nic nie kupię to.... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygodnie wysoko, i stabilnie to co najważniejsze. Konstrukcja troche dziwaczna, ale stabilna, moze nie do końca wyeliminowano te wachania ale chyba, jak do tej pory najstabilniejszy jaki miałem okazje "testować "
Czas pokaże jak z jakością.
Michal z pierwotnej ceny jaka jest sugerowana przez producenta 149,95 poniżej 100 to chyba dobra cena.
Wiem ze nie jest tani. Ale już tyle tego przerabiałem, ze postanowiłem nie żałować tym razem. Mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie.
Juz dzwoniłem do kolegi Orzeszyny chyba zmajstruję sobie podnózek
Arka podnóżek spoooooro kosztuje. Pomyśl nad tym od Elektrostatyka.
Wiem coś o tym , bo mam swój Handmade według którego powstały oba wymienione wyżej
224ebfa9871820d8e6129b3d26c42136.jpgd5b8ed435b6137cabc35ac7f6f6fa3d3.jpg3d1a8088fbfe44065d07bfeb93b13d0d.jpg53355f9060cbf4bf61cdb7aa0609f76b.jpg13ba77ccd23885ed6cc6174712727ca8.jpg5d24218a8f3db0b67056830ff1e89dc4.jpg189b4fd50ba083a8b6595ee8220cc870.jpgef71c1b50e6229b6eb02a7f4efe2f41b.jpg6461d00b451736df6b8e0380f5e53f84.jpge62cfd3b7b4d01cce46e2c1dc37e558d.jpgddb41b7888559db76d7111d0a9c0bced.jpg
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...