Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MrProper napisał:

 Jakub,  który model miałeś ? 

Przy 14 plus coś wyważenie będzie z leksza nie fortunne. przy kołowrotku o wadze 320 gram wyważenie poziome jest jakieś 10-15 cm przed foregripem, tak trochę lipa.

Ale tak jak pisałem wcześniej, przy centerpinie to inny uchwyt :) 

Miałem matchpro float 14ft 

Hmm, widzę pełno wpisów i zdjęć tego Heritage podczepionych do drennan acolyte właśnie. No chyba że 13ft i wtedy nie będzie tak źle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.02.2018 o 20:44, MrProper napisał:

 Jakub,  który model miałeś ? 

Przy 14 plus coś wyważenie będzie z leksza nie fortunne. przy kołowrotku o wadze 320 gram wyważenie poziome jest jakieś 10-15 cm przed foregripem, tak trochę lipa.

Ale tak jak pisałem wcześniej, przy centerpinie to inny uchwyt :) 

Kolega sprawdził mi zestaw, centerpin J.W Young Heritage plus drennan acolyte 14ft. Mam nadzieję że nie będzie mi miał za złe że pokaże jego fotkę. Zestaw wygląda tak :

Screenshot_20180206-225831.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jakub_wr napisał:

Kolega sprawdził mi zestaw, centerpin J.W Young Heritage plus drennan acolyte 14ft. Mam nadzieję że nie będzie mi miał za złe że pokaże jego fotkę. Zestaw wygląda tak :

Screenshot_20180206-225831.jpg

Jakub,  będzie dobrze? 

Ty wiesz lepiej jak taki zestaw trzymasz 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MrProper napisał:

Jakub,  będzie dobrze? 

Ty wiesz lepiej jak taki zestaw trzymasz 

A żebym to ja wiedział. Jak nie kupię nie zmontuję i nie pójdę na 5h nad wodę to się nie dowiem. 
Do tej pory nie myślałem o takim sprzęcie. Na razie jest kołowrotek, do decyzji o Acolyte Plus jeszcze daleka droga. Pewnie pomęczę się do wakacji z tym co mam a potem się zobaczy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem przelotek, a przy okazji wpadła jeszcze paczka paszy, paczuszka haków Drenana i dwa spławiki Inserty Drenana.

IMG_20180207_160407.jpg

Edytowane przez Semi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...