Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Pierwszy prezentowany zakup z targów to 3 metrowy feeder Concept GTX - zarąbisty design, cena coś koło ponad 200zł - sztywny kiejek pod moją metodę nr1. 

IMG_1068.JPG

IMG_1066.JPG

 

O tym Flagamnie już pisałem, mam nadzieję, że mnie zaskoczy, ponoć szybki, ale jak wyższy kij - nie mój styl, do zabawy i testów w sam raz. 

IMG_1063.JPG

IMG_1064.JPG

 

Cała seria nowości od MCKARP - duże kulki na nocne zasiadki i karpiowanie, gdy będą goście nad wodą, cały zestaw dumbli, dlatego, że chociażby od jakiś 5 lat smaki z tej firmy w bardzo dobej cenie robią u mnie najlepszą robotę, zasada jest jedna - trzeba je odpowiednio umieć dobrać. Mój ulubiny mix przez kilka sezonów w zapachach to: ochotka, banan, ananas - podany po 1/3 do zanęt.

Oraz kilka rodzajów pelletów do metody:icon_arrow1:

IMG_1051.JPG

IMG_1052.JPG

IMG_1053.JPG

IMG_1057.JPG

IMG_1059.JPG

IMG_1060.JPG

IMG_1045.JPG

 

Ringers jak zawsze niezawodny.

IMG_1043.JPG

 

Mini rakieta za dychę - niczym się nie różni od tej co miałem dużej i zapłaciłem 4 sezony temu 60zł oraz kilka gadżetów na próbę.

IMG_1040.JPG

IMG_1041.JPG

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ten kijek Concept GTX taki ładny to czemu nie wyjąłeś go z pokrowca..?? zazdrosny jesteś o niego czy kłamałeś,że ładny ?? :D Flagman pięknie się prezentuje.Jeszcze mocniejszy picer od Sherman Pro. Testuj go może się skuszę na niego jak się spisze :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Sołtys stan napisał:

Skoro ten kijek Concept GTX taki ładny to czemu nie wyjąłeś go z pokrowca..?? zazdrosny jesteś o niego czy kłamałeś,że ładny ?? :D Flagman pięknie się prezentuje.Jeszcze mocniejszy picer od Sherman Pro. Testuj go może się skuszę na niego jak się spisze :D 

Wyjąłem, ale zdjęcie nie wyszło, naprawdę design na 5+ - minus to brak informacji na blanku do ilu ma gram wytryzmałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MrProper napisał:

@Grendziu Darek Ty hurtownie otwierasz?Czy w detal sie będziesz bawil??

????????

Ja mam z 150 kg już zanęt i ciągle mało, dlatego teraz wziąłem m.in. dumble od jednego producenta, aby coś udowodnić. Przede wszystkim, że nie cena się liczy a umjętności ? Poza tym, jakoś tak sobie wmawiam, że jeśli firma X czy Y będzie wspierać jakoś fundację, to dlaczego by nie testować ich sprzętu, zanęt. Nie ważne, czy to będzie Jaxon, czy Preston, Sonu, Method Mania czy też MCKARP. I tak będę obiektywny i tak

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Was, ja jak zachomikuję 5 kilo paszy to max, a przeważnie to na bieżąco zużywam. Pellety też kupuję po dwa kilo i zużywam na bieżąco. Z tamtego sezonu zostało mi z kilogram pelletu allera i z pół paczki sonu MMM.

Edytowane przez Semi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja samego Allera mam 75kg - z 20kg drożyzny z UK - z 20/30 zanęt różniastych, gliniastych, ziemię bełchatowską, bentonity i ziarna :pecheur0:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Grendziu napisał:

Ja samego Allera mam 75kg - z 20kg drożyzny z UK - z 20/30 zanęt różniastych gliniastych, ziemię bełchatowską, bentonity i ziarna :pecheur0:

:mauvaisepeche::cry-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, Jurek napisał:

:mauvaisepeche::cry-min:

Podzielę się spoko, przeważnie nie jestem aż takim chomikiem, ale przez jakieś 4 miesiące budowałem swoją recepturę zanęt, miałem wraz z kolegami wystartować na targach z nową marką, nie udało się, może i dobrze, bo bym nie miał czasu na nic. Stąd po testach mam takie zapasy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj też dość grube zakupy...

Dwie sztuki Okuma Aventa 5000

I pierwszy w życiu zestaw do castingu
Savage Gear MPP Jerk 183/70
Jaxon xtl 200 na początek by nie było szkoda w przypływie złości rzucić nim o ziemię...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...