Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wózeczek wdechowy Łukasz. :icon_arrow1:Te uchwyty pod dolniki Guru, mają chłopaki i bardzo zachwalają. Mi się ręka finansowo trzęsie, a oczka świecą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wózeczek wdechowy Łukasz. :icon_arrow1:Te uchwyty pod dolniki Guru, mają chłopaki i bardzo zachwalają. Mi się ręka finansowo trzęsie, a oczka świecą. 
No właśnie te uchwyty już od dłuższego czasu chodziły mi po głowie i koniec końcem kupilem, wózek- konkret maszyna. Solidny. Zobaczymy w terenie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JahJah napisał:

Angling Direct się spisał. Zamówienie w sobote. Wczoraj w domu. 29dd79b0b1ad6fba2b48db655defcfa4.jpg9ac3b1db0f2a52d8a6567ac9806e3e71.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Fajny ten wózek, jakiś link lub cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem paczkę z Drapieżnika - dwa małe kręcioły Okumy, spławik Cralusso Bolo i spodnie ogrodniczki z kurtką Korum. Spodnie odsyłam i zmieniam na L bo wziąłem XXL, sięgają mi bez szelek pod brodę i zmieściłbym się w nich wraz z żoną (i po co mi było to odchudzanie ;)). Wszystkie przedmioty Drapieżnik wystawił w cenie promocyjnej (oprócz spławika), więc "łyknąłem" to wszystko za 730 PLN :champagne-2010:

20180216_112022.jpg

20180216_112828.jpg

Edytowane przez Grzes77
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ArekH napisał:

Zacne zakupy Grzechu. Napisz coś o kubraczkach Korum-a. Portki by Mnie interesowały. 

Miałem w życiu tylko jeden kombinezon Cormorana, więc nie mam z czym porównać. Materiał całkiem przyjemny, kurtka w pracy "zrobiła furorę" bo niektórzy mogliby w niej chodzić nawet do kościoła. Wewnątrz delikatna podszewka, moim zdaniem zestaw na jesień i wiosnę będzie "okej" ;)

Trochę pochodziłem w chacie i wyłazić mi się z tego kompletu nie chciało. Kurtka w rozmiarze XL na mnie idealna, spodnie XXL raczej na osobę  + 190cm i 140kg, bo ja w tych porciętach utonąłem. W poniedziałek odsyłam i biorę L, które już sobie zaklepałem. Powiem Ci, że taki komplet za około 480 PLN to ciężko znaleźć w "innych" firmach, ja szukałem spodni ogrodniczek bo zaczynam szanować plecy, a znalazłem w dobrej cenie moim zdaniem całkiem przyjrmny komplecik :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...