Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Sołtys stan napisał:

Grześ pochwal się lepiej tymi bolonkami Jaxona. Portki to ma kazdy facet,a sprzęt jedynie słusznej marki ,tylko elita wędkarska tego kraju :D:D 

Jeszcze nie doszły do mnie, jak dotrą, to dam znać. Zamawiałem je przez sklep, w którym robię zakupy od 2008r i mam tam "specjalne" względy, oni nie handlują tego typu sprzętem, jednak mi ściągają te bolonki. Do mnie powinny dotrzeć w przyszłym tygodniu, myślałem, że uda się zakup w tym tygodniu zrealizować, jednak to był mój hurra optymizm, no i nie mam spiny bo nie mam czym nad Wisłę jeździć :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś otrzymałem przesyłkę ?

Zakup planowany od dawien dawna (od kilku lat) Ciągle odkładanie w czasie. 

W końcu i na nią przyszła pora ?

DSC_0237.JPG.65a76701381678360f2a4fc5f704cb5d.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Semi napisał:

Oj to teraz będziesz strugaaaaaaał...:D

Tomaszu, wariata wariata ??

Tak na poważnie,  coś na pewno i to niebawem ?

Tylko piwniczkę muszę skończyć, jutro mam zamiar podciągnąć z robota a moze i dzisiaj coś zacznę dłubać. Na razie siesta poobiednia i planowanie?☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ArekH napisał:

Tokarka do drewna. :champagne-2010: Ile takie cudeńko? Ma jakieś narzędzia w pakiecie? 

Arek tokareczka, długość toczenia to 250

Niestety ma tylko tulejki wymienne, zamiast uchwytu samocentrujacego( to już extra koszty) i dwa zabierali.

Dluta  i borkop do wiercenia ( uchwyt ) rownież trzeba dokupić.

Cena tej tokarki to 150€ ? nie jest tania.

Ale to zakup który odkładałem w czasie dobrych siedem lat. W końcu zrealizowałem marzenie.

Marzyla by mi sie taka do metalu - ale za droga do amatorskiego wykorzystania 

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...