Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przechodziłem obok z tragarzami i zajrzałem, więc pozwolę się wtrącić :)

Nabyłem ostatnio za namową żyłkę na zawody Salmo 0,066 (droga). Sprzedawca zachwalal. Jako, że nie jestem ufny sprzedawcom, to zakupiłem też żyłkę 0,08 tej samej marki, co @suwi (tańsza). Niby tylko 0,014mm różnicy na papierze, a w praktyce różnica KOLOSALNA. Na 0,066 płotki wchodziły aż milo, a na tę 0,08 (ponoć przegrubiona do 0,10) nic. W tych samych dziurach. Aż przepraszalem tego sprzedawcę (swoją droga rewelacyjny, wyczynowy podlodowiec) jak go tylko zobaczyłem, że watpilem w jego słowa :)

Oczywiście wiem, że Suwi będzie łowil na blaszkę okonie, ale ostatnie doświadczenia wskazują, że żyłka 0,14 na lód, to chyba pod karpie lub jesiotry jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem obok z tragarzami i zajrzałem, więc pozwolę się wtrącić
Nabyłem ostatnio za namową żyłkę na zawody Salmo 0,066 (droga). Sprzedawca zachwalal. Jako, że nie jestem ufny sprzedawcom, to zakupiłem też żyłkę 0,08 tej samej marki, co [mention=15]suwi[/mention] (tańsza). Niby tylko 0,014mm różnicy na papierze, a w praktyce różnica KOLOSALNA. Na 0,066 płotki wchodziły aż milo, a na tę 0,08 (ponoć przegrubiona do 0,10) nic. W tych samych dziurach. Aż przepraszalem tego sprzedawcę (swoją droga rewelacyjny, wyczynowy podlodowiec) jak go tylko zobaczyłem, że watpilem w jego słowa
Oczywiście wiem, że Suwi będzie łowil na blaszkę okonie, ale ostatnie doświadczenia wskazują, że żyłka 0,14 na lód, to chyba pod karpie lub jesiotry jest
Dominik?
Ten Dominik?
Miło Cię widzieć (czytać).
Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=174]Dominik[/mention] z Olsztyna ten którego miałem przyjemność poznać????  Kupiłem 0,14 bo posłuży mi na przypony do spławika i jako główna do bata, czysta ekonomia Jadę odpocząć, jeśli coś złowię będzie super, ale jeśli nie i tak będzie wspaniale POZDRAWIAM 

 

 

Edytowane przez suwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wrzucić kilka drobiazgów
Znawcy tematu nie będą zaskoczeni, ale pozostali owszem
Mormyszki tulskie na zawody, żyłka nieco za gruba, ale cieńsze nie było. Ta ma 0.08
Kilja paczek gliny i zanęt sensas oraz duża paczka biszkoptów. Trochę jokersa o ciotki mam, ale zamówienie na przyszły tydzień zrobione. Będzie gazeta jokersa i 100g ochotki zawody o Mistrzostwo Okręgu
Za chwilę wyruszam na pierwszy trening. Jutro ponownie, by jeśli się uda to i za tydzień w sobotę potrenować na mistrzostwach koła. Napięty grafik już od początku roku. 6eaf0608cd4962f4b47520ec0970b880.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh lepiej pozniej niż wcale :-) 

Zacznę od podziękowania dla Arka i Darka którzy chodzili ze mną na rybomani w VIP day i pomagali w wyborze feeederaparabolika :-) niestety koniec końców wybrałem całkiem inny kij w niedzielę jak byłem drugi raz . Wybór padł na flagmana mantaray Elite feeder :-) 

Do tego trochę drobiazgów dokupiłem i myślę że bjuz nie będzie miało miejsca nieprzygotowanie na łowisku :-)IMG_20180226_164138.jpg.8777c5220eba71b2bfc36e5d420d07e0.jpgIMG_20180226_164508.thumb.jpg.95543cbbe4c0cea179a7c8890dfd42d2.jpg

IMG_20180226_164318.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sołtys stan napisał:

Też mam tego Mantaraya Elite,tylko że picera. 

I jak tam widział on już rybkę ? Z tego co oglądałem na targach to mimo że picker to ma spory zapas mocy i cw wyrzutu większy niż napisany :-) jak to gość z flagmana pow że ich kije spokojnie obsłużą taki koszyk jaki mają cw+ towar w koszyku .

Zaufałem , kupiłem  i co najważniejsze pasował mi do ręki jak żaden inny kij tam :-) mam nadzieję że będzie służył godnie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...