Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, mav3rick napisał:

Świeża dostawa prosto z Chin
 

Czyż Byś Emilu uderzył w multi? Masz już jakieś doświadczenia? Zawsze chciałem choć jedną brodę zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja dziś mało wędkarsko, ale może dzięki temu, na i z ryb, będzie się bardziej bezstresowo wracało. Padło ponad 3 stówki, no ale skoro się chce jeździć? 

IMG_20180309_153907.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ArekH napisał:

A Ja dziś mało wędkarsko, ale może dzięki temu, na i z ryb, będzie się bardziej bezstresowo wracało. Padło ponad 3 stówki, no ale skoro się chce jeździć? 

IMG_20180309_153907.jpg

A mnie jutro czeka ten zakup ??

W tygodniu nie ma szans ?

Edytowane przez MrProper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bolesny Mariusz. Ale zawsze sporo siedzę w wiadomościach jeśli mam świeże auto. Myślę że dobrze wybrałem. A czy na pewno? Wytknie mi to "Czarna Dama" w najbliższych miesiącach. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, ArekH napisał:

No bolesny Mariusz. Ale zawsze sporo siedzę w wiadomościach jeśli mam świeże auto. Myślę że dobrze wybrałem. A czy na pewno? Wytknie mi to "Czarna Dama" w najbliższych miesiącach. :champagne-2010:

Bolesny, ale jak się chce zad wozić to i o wozidlo trzeba zadbać ?

Sam się kiedyś do takiej damulki przynierzałem, ale coś mnie tchnelo w Sorento 

Sorento już nie ma,  a niesmak pozostał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z lepszych olejów obok Valvoline i Motul. Nastepna zmiana u mnie bedzie wlasnie z tych trzech najprawdopodibniej Valvoline 5W40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyż Byś Emilu uderzył w multi? Masz już jakieś doświadczenia? Zawsze chciałem choć jedną brodę zrobić. 
Arku pierwsza broda za mną, dopiero zacznę z tym przygodę :) zobaczę jak to wyjdzie ;)
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się zastanawiałem nad 5w40. Na długich dystansach, Latem, lepiej chroni turbinę. Ale większość moich przebiegów to krótkie dystanse. 5w30, dla Mnie, lepiej pasuje. Nawet 0w30, chodziło Mi po głowie. Adamie, od Motul, bardziej sobie cenieę Shell. Ot, taka fobia. Oleje zawsze zamawiam z Berlina, od jednego sprzedawcy. Na tą chwilę, ok. No ale dość w tym wątku. Jak by co? Pogadamy w BiP. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mav3rick napisał:

Arku pierwsza broda za mną, dopiero zacznę z tym przygodę :) zobaczę jak to wyjdzie ;)

Broda powiadasz ? Uważaj, bo niedługo będziesz wyglądał jak kolesie z ZZTop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...