Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj w ulubionym sklepie tak tylko podotykać i popatrzeć. Za dwa tygodnie jadę na komercje.f1be540e0c208049123dbb683b3de76f.jpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Splot napisał:

Byłem dzisiaj w ulubionym sklepie tak tylko podotykać i popatrzeć. Za dwa tygodnie jadę na komercje.f1be540e0c208049123dbb683b3de76f.jpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Toś podotykał :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Splot napisał:

Prawie kupiłem taki kołowrotek do spławika http://www.fishingtackle24.de/lng/en/mitchell-avocet-match-r-4000-rd.html

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Z tego co widzę z hamulcem walki - Fajna sprawa do cienkich żyłek i niespodziewanego przyłowu.

Nie widzę tego klipa na zdjęciu, ale jak to jest to samo co ma MAP - ACS system ,to kolejny plus no i płytka szpula :) Nie miałem nigdy Mitchella - nie którzy chwalą, nie którzy twierdzą że to nie ten sam Mitchell, ale szczerze ? która firma to ta sama firma co z przed lat  :( 

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę z hamulcem walki - Fajna sprawa do cienkich żyłek i niespodziewanego przyłowu.
Nie widzę tego klipa na zdjęciu, ale jak to jest to samo co ma MAP - ACS system ,to kolejny plus no i płytka szpula Nie miałem nigdy Mitchella - nie którzy chwalą, nie którzy twierdzą że to nie ten sam Mitchell, ale szczerze ? która firma to ta sama firma co z przed lat   
Kołowrotek kosztuje 120zł nie oczekuję niewiadomo czego. Najważniejsze żeby nie skręcał żyłki i miał płytką szpulę. Chyba w kwietniu go kupię.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
29 minut temu, Splot napisał:

Kołowrotek kosztuje 120zł nie oczekuję niewiadomo czego. Najważniejsze żeby nie skręcał żyłki i miał płytką szpulę. Chyba w kwietniu go kupię.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Właśnie dziś debatowałem w sklepie stacjonarnym, po co mi drogi kręciołek do Feeder jeśli go szybko zajadę?

W przedziale 80-120zl jeśli umrze od zanęty, piasku, ryb to można kupić bez żalu nowy. Tego sprzętu jest tyle że głowa mała i przede wszystkim dibrego. W niskich cenach.

Co innego spinn. Tutaj budżet zaczyna się od 300zł, nie może nic trzeszczeć?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Splot napisał:

Kołowrotek kosztuje 120zł nie oczekuję niewiadomo czego. Najważniejsze żeby nie skręcał żyłki i miał płytką szpulę. Chyba w kwietniu go kupię.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Michał żebyś mnie złe nie zrozumiał. Ja nie neguje tego kołowrotka ?

Wszystkie firmy coś wypuszczaja coś co jest nie tak i czasem za duuuuzo większe pieniądze.

Czasem tańsze wytrzymują duuuuuzo dłużej ? Co nie jednokrotnie podkreślałem ??

np. Szukając kołowrotka do spina sprzedawca bardzo mocno polecał mi Mitchella właśnie, i to z naciskiem na - top 

Sporo tego sprzętu jest w Nl, jak i Abu garcia 

Ja mam tam swoje fanaberie i z tym muszę żyć ? a czasem psioczę - jaki Ja głu.... że przepłacam ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał żebyś mnie złe nie zrozumiał. Ja nie neguje tego kołowrotka
Wszystkie firmy coś wypuszczaja coś co jest nie tak i czasem za duuuuzo większe pieniądze.
Czasem tańsze wytrzymują duuuuuzo dłużej  Co nie jednokrotnie podkreślałem
np. Szukając kołowrotka do spina sprzedawca bardzo mocno polecał mi Mitchella właśnie, i to z naciskiem na - top 
Sporo tego sprzętu jest w Nl, jak i Abu garcia 
Ja mam tam swoje fanaberie i z tym muszę żyć a czasem psioczę - jaki Ja głu.... że przepłacam
 
Mariusz właśnie piszemy o tym samym. Dla mnie firma się nie liczy. Ważne jest jak się spisuje konkretny model.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Splot napisał:

Mariusz właśnie piszemy o tym samym. Dla mnie firma się nie liczy. Ważne jest jak się spisuje konkretny model.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

No i Gitara ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...