Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
12 minut temu, Marcel napisał:

Ale wypas@Grendziu

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

W sam raz na Twoją wagę, nie moją :champagne-2010: Do wypasu mu jednak trochę brakuję, trzeci fotel jaki kupię to będzie CRESTA - ale nie w tym roku już. Chyba, że coś  nowego wymyślą i lepszego :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pierwszy krok, jak pogoda dopisze (a lody odpuściły na jeziorze) w weekend się zacznie.

Muszę się wybrać na jakąś wycieczkę krajoznawczą przed sobotą/niedzielą ;)

 

5aa6bfcd09193_zezwolenie2018.thumb.jpg.4df234db71c2be180e3156ce2a83bd6f.jpg

Być w wędkarskim i nic nie kupić :D, coś trzeba było, choćby dla zasady B|

5aa6bff676a2a_zanta.jpg.2f69dc894ab4cf0635869b95cdfc6904.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś opłaciłem kartę (składka 186 PLN, podobno nie podrożała, nie sprawdzałem). Kupiłem trochę stali do koszyczków, jakie wymyśliłem w ubiegłym sezonie i zrobię "masówkę", by każdy na zlocie dostał "po sztuce" :P:champagne-2010:, to będzie hit w świecie karpiowo-feederowym.

Kupiłem dziś również 5kg śruty kukurydzianej,  5kg pszenicy i 3kg kukurydzy czerwonej, rozwalili mnie w składnicy nasion, kuku czerwone, może będzie łowne.

W ogrodniczym kupiłem 60l pojemnik,  worek ziemi i z synkiem przed godziną uzbieraliśmy około 10-12 mikro czerwonych i założyliśmy "hodowlę" (zapomniałem kupić dendrobenę).

W wędkarskim kupiłem 0,5 l pinki, małe pudełko białych, bentonit i glinę rzeczną, nie otworzę jednak w tym  tygodniu raczej sezonu, bo teść wczoraj trafił do szpitala, ja pracuję popołudniami a rano zamiast ryb, to synem  będę musiał się zająć by żona ojca mogła  odwiedzić. Nic się nie stanie, bo od 6 kwietnia do 15 maja biorę urlop :icon_arrow1:

 

20180314_160934.jpg

20180314_160740.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaleństwo
Żyjesz.?! Trzy tygodnie bez żadnej informacji.
Nawet nie wiesz jak się cieszę, że już jesteś.
Pozdrawiam
Ps. Następnym razem proszę odpowiadać na wiadomości lub odbierać telefony, bo to ja się wykończę nerwowo.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Wiem o Waszym zaniepokojeniu Od Splota.Ale nie miiałem sił nawet rozmawiać.Jeszcze raz sorki
Dobrze że Twój psychofan czuwa ???

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...