Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ja dziś przegiąłem z zakupami. 
Będę jechał na sucharkach chyba.... Kupiłem sobie nowy zestaw na okonki - tragedia to wędkarstwo kurna, drogi sport, może czas na bierki? :P

Jutro o 6tej rano odbieram to się pochwale :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, Sołtys stan napisał:

W wątku kawały wstawiłem instrukcje jak masz tlumaczyć się żonie z z tej nowej wędki w razie czego. :D Nie ma za co :D 

Znam, znam = na szczęście nie mam żony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak ja. Ale może inni forumowicze,którzy nie byli tacy ...roztropni jak my i dali się zbałamucić swoim połowicom,skorzystają z tej rady.. :D:D:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Ja dziś przegiąłem z zakupami. 
Będę jechał na sucharkach chyba.... Kupiłem sobie nowy zestaw na okonki - tragedia to wędkarstwo kurna, drogi sport, może czas na bierki? :P

Jutro o 6tej rano odbieram to się pochwale :)

Jak sport to tylko szachy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MrProper napisał:

Jak sport to tylko szachy ?

a ja po zerwaniu więzadła krzyżowego ładnych parę lat temu stwierdziłem, że ze sportów zostało mi właśnie tylko wędkarstwo :P Tylko, że z tym wędkarstwem jest jeszcze pół biedy, bo coś nowego ze sprzętu można przeszmuglować, a potem szanowna współmałżonka i tak nie rozpozna; gorzej jest jak przyjdzie jakiś nowy CD lub winyl, wtedy trudniej powiedzieć, że się już miało, bo tu jest bardziej "na bieżąco" ;) 

Edytowane przez grych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego ja "szmugluję", bo co z oczu to z serca i dlatego już 15 lat żyjemy we względnej symbiozie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Odebrałem o 6:15. 

3x Shimano:

Kreciołek Sahara 2000 HGN

Pletka Kariki  0,07mmm SX

Kijek ( już trzeci - tym razem dla siebie) ForceMaster Trout Area 1,5-5g

Kijek pełen parabolik - jak lubię.  

Czyli 50% planowanych na spinna zakupów wypełnione. 

20180315_065104.jpg.9f6be547e98c993a99a3b7ce559e0d37.jpgbig_FORCEMASTER-TROUT-AREA.jpg.563bda58ef8e80e7415e5efe0de16bc2.jpg

Testy w sobotę  na pstragach. Obu nie pękł w trzech miejscach jak Favorite w tamtym roku na głowacicy...?

 

https://dlaryb.pl/portal/news_2/spotkanie-z-pewną-głowacicą-na-rzece-gwda-r139/

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojej żonie mówię, że albo wydam setki PLN na wędkarstwo, czy rowery, albo, jak wielu znajomych wydam grube tysiące na nowy samochód. O dziwo działa :)

Oczywiście nie ma nic złego w nowym aucie, ale na razie jestem na etapie, że nie mogę mieć wszystkiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...