Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ja ukrywam jak się da ceny sprzętu bo moja kochana żona nie potrafi tego zrozumieć na szczęście woli abym pojechał na ryby niż zrobił wypad na miasto taniej i bezpieczniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem kupić 4 paczki (60szt) największej dendrobeny do mojego nowego "kompostownika". Przy okazji wziąłem 2 paczki haków, bo wyglądają identycznie jak moje ulubione PR39 a są 1/3 tańsze od Prestonów, zobaczymy, czy równie skuteczne :champagne-2010:

20180316_101244.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Grzes77 napisał:

Postanowiłem kupić 4 paczki (60szt) największej dendrobeny do mojego nowego "kompostownika". Przy okazji wziąłem 2 paczki haków, bo wyglądają identycznie jak moje ulubione PR39 a są 1/3 tańsze od Prestonów, zobaczymy, czy równie skuteczne :champagne-2010:

20180316_101244.jpg

Z haczykow powinieneś być zadowolony. Sam stosuje serię linową z mikado i w tej cenie są bardzo dobre, jak na mój gust.

Jeśli chodzi i produkcję robaków, to oprócz informacji, co masz w necie, np. na Youtube, to dodam, byś strzegł się kretow i... węży :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Dominik napisał:

Jeśli chodzi i produkcję robaków, to oprócz informacji, co masz w necie, np. na Youtube, to dodam, byś strzegł się kretow i... węży :)

Dzięki za podpowiedź, chyba będzie to łatwe, bo pudło ma 60 litrów i stoi w warsztacie. Gdyby się robaków namnożyło bardzo dużo, to mam jeszcze jeden pojemnik o takim litrażu i odpuszczam sobie kompostownik na podwórku (bynajmniej w tym sezonie) :champagne-2010:

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sołtys stan napisał:

A ja sobie nowy kijek do trottingu zamówiłem. Moim zdaniem prawdziwa okazja. :icon_arrow1:

http://sport-fishing.pl/produkt/38/odleglosciowka-eclipse-waggler-4-20m-8-25g

Czemu akurat ten model. Ja szukam już ponad pół roku czegoś odpowiedniego i nic mi nie leży. Poza drennan acolyte plus 14ft :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten bo okazja kupić go prawie o połowę taniej.Po drugie jest dosyć mocny,więc bonusy mu nie straszne.Brałem pod uwagę też Flagmana Sherman Pro 420 i Dragony z serii Mega Baits.Ale myślę,że z wyżej wymienionych ten będzie najlepszym wyborem. Znalazłem też na OLX fajną propozycję.Ale nie lubie takich uchwytów kołowrotka,no i nie mam zaufania do takich aukcji..

https://www.olx.pl/oferta/shimano-perfection-420-odleglosciowka-CID767-IDsBcFX.html#62418b39ae

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Suwi ja też mam niedługo urodziny i jak znam życie to też nie dostane w prezencie tego co bym chciał,dlatego sam sobie postanowiłem zrobić prezent. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...