Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Tench_fan napisał:

Jeszcze nie kupiłem, tzn. nie mam jeszcze w domu, ale oczekuję w przyszłym tygodniu na przesyłkę :

https://sklepdrapieznik.pl/sklep/pokrowce-na-wedki-usztywniane/26454-pokrowiec-cresta-solith-feeder-protector-case-3-zip.html

Mam  nadzieję, że dobrze się będzie sprawować, no i wędki się dobrze wpasują :D

Bo tak już mam, że czasem coś nie "styka", liczę że tym razem będzie idealnie.

 

Radek jeśli dobrałeś odpowiednio długość to na pewno sie będzie sprawował 

Aaaaaale - to są dość pokaźne pokrowce sporo miejsca zajmują, trochę nie wygodne w transporcie ( pieszym) i do tego swoje ważą, ale za to pięknie zabezpieczają sprzęt, a zwłaszcza wędki.

 

Ja sie pozbyłem tego typu pokrowca, z tym ze miałem z firmy preston

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, suwi napisał:

Nie mam pomysłu na jego wykorzystanie :)

DSC_0570.JPG

Możesz mi go przesłać, coś wymyślę :D

 

Tak poważnie to chyba dostałeś najlepszy prezent dla wędkarza, bo sam desydujesz co Ci sprawi frajdę za ten bon :champagne-2010: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suwi to wstrzymaj się, jeśli już na teraz czegoś nie potrzebujesz, bon jak widać do połowy czerwca ważny, akurat coś grosza może dołożysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mav3rick przejrzałem niemal całą ofertę sklepu i zdecydowałem jak piszesz ze poczekam aby odłożyć trochę grosza dołożyć i zrobić konkretne zakupy.  Fotel nie jest niezbędny wiec odpuszczę ale na zawody i na karpiowanie przyda się drodze drobiazgów :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Tench_fan napisał:

Jeszcze nie kupiłem, tzn. nie mam jeszcze w domu, ale oczekuję w przyszłym tygodniu na przesyłkę :

https://sklepdrapieznik.pl/sklep/pokrowce-na-wedki-usztywniane/26454-pokrowiec-cresta-solith-feeder-protector-case-3-zip.html

Mam  nadzieję, że dobrze się będzie sprawować, no i wędki się dobrze wpasują :D

Bo tak już mam, że czasem coś nie "styka", liczę że tym razem będzie idealnie.

 

 

A ja sobie ten zamówiłem. O 10 cm dłuższy od Twojego no i o połowę tańszy. 

https://max-fish.pl/product-abk-1133-65-09370-CORMORAN-POKROWIEC-NA-WEDKI-3-KOMORY-175cm.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MrProper napisał:

Radek jeśli dobrałeś odpowiednio długość to na pewno sie będzie sprawował 

Aaaaaale - to są dość pokaźne pokrowce sporo miejsca zajmują, trochę nie wygodne w transporcie ( pieszym) i do tego swoje ważą, ale za to pięknie zabezpieczają sprzęt, a zwłaszcza wędki.

 

Ja sie pozbyłem tego typu pokrowca, z tym ze miałem z firmy preston

Mariusz.

Fakt to raczej spory pokrowiec, ale powinien być mniejszy niż ten Daiwy.

No chyba się nie mylę, bo akurat z tamtym przesadziłem :D

Ta "czarna wdowa" to super pokrowiec, ale teraz właśnie chciałem coś jednak bardziej kompaktowego.

6 godzin temu, Sołtys stan napisał:

A ja sobie ten zamówiłem. O 10 cm dłuższy od Twojego no i o połowę tańszy. 

https://max-fish.pl/product-abk-1133-65-09370-CORMORAN-POKROWIEC-NA-WEDKI-3-KOMORY-175cm.html

Ten Cormoran też fajnie wygląda, ale nie wpadła mi w oko ta oferta to raz, po drugie powiem uczciwie, że jestem wzrokowcem i bardziej mi leży ten pokrowiec Cresty.

Ten Cormoran wydaje się przy tym bardzo szeroki, ale to może wrażenie wywołane ilustracją. :D

Za to cena jak najbardziej zachęca. :1311_thumbsup_tone2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...