Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

@ArekH dzieki bardzo za pogaduchy, oraz szczegòlne podziękowania dla żony za pyszne ciacho?

To tyle jeśli chodzi o odchudzanie, ale kto by tam odmówił takiej propozycji :D;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek, Facet się poświęca, a Ty, takie texty? ;) On, Pani domu afrontu po prostu nie robił.  Anula wniebowzięta że jej wypiek, pasował. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 godzin temu, Tench_fan napisał:

To tyle jeśli chodzi o odchudzanie, ale kto by tam odmówił takiej propozycji :D;)

Od wtorku zaczynam,  bo znowu się w tym wszystkum pogubiłemO.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej niż baba. Dorosłe chłopy a pierd... o odchudzaniu. Prawda jest taka, że jesteś za słaby psychicznie do takich wyrzeczeń ;) gadasz, gadasz i gadasz a kg do przodu, później 3tyg nic nie jesz i gubisz, po 2tyg wraca 2x i tak wkoło ;)

Weź się raz a dobrze albo wcale ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 minut temu, Ostap napisał:

Gorzej niż baba. Dorosłe chłopy a pierd... o odchudzaniu. Prawda jest taka, że jesteś za słaby psychicznie do takich wyrzeczeń ;) gadasz, gadasz i gadasz a kg do przodu, później 3tyg nic nie jesz i gubisz, po 2tyg wraca 2x i tak wkoło ;)

Weź się raz a dobrze albo wcale ;)

Odezwał się chudzielec :P Nie pijący, ale coś tam coś tam... Glendze o odchudzaniu całe życie i dobrze mi z tym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napaliłem się na Shimano Super Ultega Match 420 jak szczerbaty na suchary. Błagam niech mnie ktoś zniechęci do zakupu tej wędki...przereklamowanej,prawda..?? Niech ktoś napisze,że są tańsze równie dobre.Że płaci się tu głownie za etykietke .Że ktoś ma i się rozczarował,że komuś złamała się  w trzech miejscach na średnim leszczu itp,itd.. :D:D:D Oby przez noc ta fascynacja mi przeszła i wrócil do mnie jakiś rozsądek :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...