Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 godzinę temu, Sołtys stan napisał:

Napaliłem się na Shimano Super Ultega Match 420 jak szczerbaty na suchary. Błagam niech mnie ktoś zniechęci do zakupu tej wędki...przereklamowanej,prawda..?? Niech ktoś napisze,że są tańsze równie dobre.Że płaci się tu głownie za etykietke .Że ktoś ma i się rozczarował,że komuś złamała się  w trzech miejscach na średnim leszczu itp,itd.. :D:D:D Oby przez noc ta fascynacja mi przeszła i wrócil do mnie jakiś rozsądek :D 

Fajna jest. Bierz ją w ciemno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że nie mam tu prawdziwych przyjaciół :D Jeszcze fajny jest Mantaray Slider 420  Flagmana,albo 450 - trochę tańsze. W komplecie z Daiwa Aqualite  Power Match.kosztowały by mniej więcej tyle co to Shimano :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, Sołtys stan napisał:

Widzę,że nie mam tu prawdziwych przyjaciół :D Jeszcze fajny jest Mantaray Slider 420  Flagmana,albo 450 - trochę tańsze. W komplecie z Daiwa Aqualite  Power Match.kosztowały by mniej więcej tyle co to Shimano :D 

Bierz Shimano, potem Daiwę i Flagmana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mi przeszło z tym Shimano. Uffff.Zamowilem Daiwe. Może jeszcze zamówie tego Flagmana Sherman,zobaczymy...Dlaczego Daiwe..?? abo tak sobie pomyślałem,że jak mi się nie spodoba to zawsze będę mogl ją sprzedać Grendziowi bo ma fioła na punkcie tej marki :D:D:P 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 godzin temu, Sołtys stan napisał:

Już mi przeszło z tym Shimano. Uffff.Zamowilem Daiwe. Może jeszcze zamówie tego Flagmana Sherman,zobaczymy...Dlaczego Daiwe..?? abo tak sobie pomyślałem,że jak mi się nie spodoba to zawsze będę mogl ją sprzedać Grendziowi bo ma fioła na punkcie tej marki :D:D:P 

Ja teraz zachwycony jestem marką Leeda. Po raz pierwszy coś z UK jeśli chodzi o kije mi przypasiło, jeśli oczywiście nie liczyć Daiwy szkockiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany były ambitne...Shimano Super Ultrega...Ale z moimi zakupami jest jak z polskim Rządem. Przechwałki.popisy,stwarzanie wrażenia sukcesu i propaganda. :D A jak przychodzi do konkretów to kończy się na...Daiwa Aqualite Power Match 420 :D Przynajmniej w moim przypadku...bo w tym drugim to nawet słabiej :D Fajna ta Daiwa.Pierwsze wrazenie bardzo pozytywne.Jakoś wykonania bez zarzutu.Wędka wygląda dosyć delikatnie jak na kij o takiej mocy. Akcja srednio szybka bym powiedział.Teraz chyba Mantaray Slider...chociaż to się jeszcze może zmienić :D 

29683772_1117887051684251_9116157261727289564_n.jpg

29791943_1117886991684257_6519959878757738341_n.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Grendziu napisał:

Ja teraz zachwycony jestem marką Leeda. Po raz pierwszy coś z UK jeśli chodzi o kije mi przypasiło, jeśli oczywiście nie liczyć Daiwy szkockiej?

Ta Leeda to robi jeszcze jakieś kije oprócz spiningowych i muchowych ?? Może jakiegoś matcha dobrego mają w ofercie ?? :D:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...