Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
25 minut temu, Sołtys stan napisał:

Ta Leeda to robi jeszcze jakieś kije oprócz spiningowych i muchowych ?? Może jakiegoś matcha dobrego mają w ofercie ?? :D:D 

Testuje Feeder, pytaj chłopaków z Trotki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przyszła dzisiaj torba, ufff - w końcu. Póki co dysponowałem tylko plecakiem i stwierdziłem, że przyda się torba na ramię, którą ewentualnie łatwiej będzie przewieźć wózkiem nad wodę. Uwierzcie - torby szukałem rok. W tak zwanym międzyczasie miałem torbę Anaconda i wszystko byłoby ok, ale jak dla mnie okazała się za mała (w opisie były wymiary, ale jak się później okazało - wymiary z bocznymi kieszeniami) Kilkanaście dni temu wpadła mi w oczy torba Wychwood (mniej więcej w takim budżecie jaki sobie założyłem - nie więcej jak 200zł.) Torba tym bardziej "fajniejsza", że podobno Wychwood daje dożywotnią gwarancję (choć nie mogłem nigdzie znaleźć czy do końca życia jej, czy mojego ;)) Tu niestety znowu zonk, bo bez konkretnego "obczajenia" torby (chociażby zdjęć środka, bo torba znaleziona na stronie sklepu stricte muchowego) stwierdziłem, że torby nie kupię (choć wymiary mi przypasowały, ok. 50x30x20) Przeryłem internet  i znalazłem filmik z prezentacją torby, ale nikt nie pomyślał, żeby pokazać jak ona wygląda w środku :/  Aż tu w łikend znalazłem torbę Tandem Baits z wymiarem takim jak mi pasuje :D hiphiphurrra ;)  Fakt - torba nie ma sztywnych ścianek, jak niektóre "zawodnicze", ale jak na moje potrzeby w sam raz. Torba niby najmniejsza z serii (rozmiar M) - komora główna 45cm - na co mi większa :)  no i cena jak dla mnie poczyniła cuda - 80parę złotych plus przesyłka... Czego chcieć więcej :)

a5d439fbb314.jpg

 

Jedyny minus, jaki mi wpadł w oczy - brak możliwości odpięcia paska (jest wszyty na stałe, a nie zawsze jest potrzebny)

Edytowane przez grych
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała być Ultegra będzie Perfection.Takie cacko wytargowałem za 250 zeta.W poniedziałek będzie u mnie( fotka z netu )  :D :icon_arrow1:

c4eb47154eafe3a6.jpg

Edytowane przez Sołtys stan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sołtys stan ja również odebrałem te zanęty, tylko w środę i 27kg, nie miałem czasu się tym pochwalić i pudło woziłem w bagażniku ;). Będzie na 3 sezony przy moim obecnym trybie wędkarskim. Dziś miałem jechać na ryby a byłem na badaniach do 11 a potem w pracy do 16, zajebisty ten urlop, jeszcze w poniedziałek jadę na badania i do pracy.

Zanęty wyglądają oki, moim zdaniem na bazę nic lepszego nie trzeba :champagne-2010:

20180406_175454.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę,że lepszej za te pieniądze się nie kupi. Moje zapasy skromne,bo ja w tym sezonie wracam do korzeni. Będzie głownie trotting ,przystawka rzeczna,trochę spiningu i dla urozmaicenia bolonka,bacik i federek z methodą.Więc dużo tej zanęty nie będę potrzebował.Powinno wystarczyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...