Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=4]elvis[/mention] będę robił zakupy w internecie bo zanety do treningu i gliny potrzebuje Wspominałeś ze coś byś wybrał 
A w którym sklepie?


Jeśli chodzi o zanęty to polecam te
które ostatnio chłopaki kupowali. Sensas po 6 zł za kilo jest bardzo dobry.
Znacznie ważniejszy jest sposób nawilżenia i miejsce położenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elvis napisał:

Widzę, że mam godnego następcę. Gratulacje udanych zakupów

Jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa w tej materii :D Tak @ArekH kijek pięknie się prezentuje choć to używka i ma swoje lata już,bo od dawna go nie produkują. Mi osobiście średnio się podoba taka rekojeść,ale szczególnie do przepływanek,trottingów i odległościówek to praktyczne rozwiązanie bo można dzięki niemu lepiej wyważyć sobie wędkę,a to w tych metodach łowienia ma duże znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sołtys stan napisał:

Mi osobiście średnio się podoba taka rekojeść,ale szczególnie do przepływanek,trottingów i odległościówek to praktyczne rozwiązanie bo można dzięki niemu lepiej wyważyć sobie wędkę,a to w tych metodach łowienia ma duże znaczenie.

I tu, widzę niepodważalne zalety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc innych ofert tego kija nie widzialem.Za tego gośc chciał 290.Udało mi się wytargować 250.Są Powerlopy  Shimano na wyczynie i OLX-ie.Podobne ale to nie ten sam kij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - widzę, że dojechały do Was zanęty... ja miałem dzisiaj telefon, że nie spodziewali się takiego zainteresowania, skończyły się i że jadą z Francji.. Oczywiście czekam i myślę sobie, że jeśli tak jest rzeczywiście, to wcale te zanęty nie muszą być jakieś "dziwne"  ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Sołtys stan napisał:

Prawdę mówiąc innych ofert tego kija nie widzialem.Za tego gośc chciał 290.Udało mi się wytargować 250.Są Powerlopy  Shimano na wyczynie i OLX-ie.Podobne ale to nie ten sam kij.

No mi znalazło na archiwum allegro od 400-450 zł bo sam byłem ciekaw co to za kij bo go nie znałem :-) ale z opini w necie to fajny kij i sporo osób jeszcze go szuka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...