Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
3 godziny temu, ArekH napisał:

Darek, bo Cię znienawidzę. Nie wypada Mi poprawiać Admina. Edytuj co nie co, bo doczytać ciężko niektóre słowa, a nie znam marki i produktu. 

Nie rozumiem, to że nie znasz żyłki na którą od około 5 lat łowię i wydaje mi się najlepszą tzn że nie mogę Michałowi podać jakoś nazwy? Poniżej przykładowy link

http://allegro.pl/quantum-salsa-quattron-zylka-0-35mm-2131m-i7260455842.html?reco_id=6a4d9447-3d05-11e8-aaeb-246e96840240

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, ArekH napisał:

Nie, nie umiałem tego przed poprawieniem odczytać. ;)

Nie jestem anglojęzyczny jak jakieś błędy walnąłem to sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dominik kupiłeś to w sklepie Gliny Natura, czy w innym? Tak pytam, bo ja w w/w sklepie kupiłem raz prawie 30kg różnych glin, które w transporcie się w większej części rozpierdzieliły i dostałem pudło z zawartością "bałaganu",  to tak delikatnie powiedziane. Oferty mają fajne, ale towar w słabych workach, lub słabo zgrzewali. Ja nie kupuje więcej gdzieś, gdzie "zaliczyłem mukę" i ciekaw jestem czy miałeś z nimi kiedyś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Grzes77 napisał:

@Dominik kupiłeś to w sklepie Gliny Natura, czy w innym? Tak pytam, bo ja w w/w sklepie kupiłem raz prawie 30kg różnych glin, które w transporcie się w większej części rozpierdzieliły i dostałem pudło z zawartością "bałaganu",  to tak delikatnie powiedziane. Oferty mają fajne, ale towar w słabych workach, lub słabo zgrzewali. Ja nie kupuje więcej gdzieś, gdzie "zaliczyłem mukę" i ciekaw jestem czy miałeś z nimi kiedyś podobny problem?

Kupiłem a roach-shop na allegro. Rzeczywiście miałem wrażenie, że są słabe opakowania. Na szczęście całe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, ArekH napisał:

@Grendziu ile stoi szpula 0,22 tej żyłki? Jakoś tam mam słabość do żyłek w tym kolorze. 

Jak kupowałem stąd, bo były trzy grubości, które mnie interesowały.
https://makarfish.pl/pl/p/Zylka-QUANTUM-SALSA-0.22-mm-3000-m-4%2C50-kg-czerwona-2611022/11271
Można kupić też po 295m na "ale tanio"...

Jakby nie patrzeć to wychodzić coś około 5zł za 100m czyli dobra cena, niestety ale wg mnie Daiwa Sensor polecana tak bardzo to s....t do tego. Ale ja się nie znam, nie analizuję aż tak bardzo, albo coś mi pasuję albo nie :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Grendziu napisał:

niestety ale wg mnie Daiwa Sensor polecana tak bardzo to s....t do tego. Ale ja się nie znam, nie analizuję aż tak bardzo, albo coś mi pasuję albo nie :champagne-2010:

To możliwe, tylko jest też jak byś nie zauważył 3x tańsza. Nie twierdzę że Daiwa to cudo, po prostu jest niezła, tania i jest jej dużo na szpulu, co pozwala na częste zmiany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...