Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 minutę temu, ArekH napisał:

To możliwe, tylko jest też jak byś nie zauważył 3x tańsza. Nie twierdzę że Daiwa to cudo, po prostu jest niezła, tania i jest jej dużo na szpulu, co pozwala na częste zmiany. 

5zł za 100m to nie jest dużo, tylko trzeba wydać niestety za jednym razem dość dużo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczajony do zakupów w Drapieżniku myślałem, że zamawiając zakupy w środę o 11, to przesyłkę otrzymam w czwartek i będzie w sam raz na rozpoczęcie sezonu w piątek 13 :P.

Niestety na Feeder Bait będę brał poprawkę przy robieniu kolejnych zakupów, jak mi się oczywiście sprawdzi ten zakup, za podpowiedź dziękuję @stas1.

Przesyłkę odebrałem przed kwadransem, dziwi mnie jedna butelka dipu Epidemia (pierwszy z lewej na focie), jest gęsty i zawiesisty, posiada osad na ściankach, który nie spływa, pozostałe 5 dipów jest wodniste, ciekaw jestem skąd taka różnica.

Wziąłem dwie paczki bagnetów, bo te wydają mi się optymalne i w tym przypadku własny wyrób nigdy takiemu nie dorówna.

Przez to zamówienie może w niedzielę wyląduję nad wodą, się zobaczy :champagne-2010:

20180413_124147.jpg

20180413_124056.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Grzes77 napisał:

Niestety na Feeder Bait będę brał poprawkę przy robieniu kolejnych zakupów, jak mi się oczywiście sprawdzi ten zakup

Zanęty FB Mi się raczej sprawdzały, przynajmniej nie odbiegały jakościowo, ale trzeba brać poprawkę na cenę. Ich przynęty, raczej u Mnie poległy. Chciałem dać szansę tym smużakom, ale zniechęca cena. Ostrożnie z namaczaniem zanęt. Nie biorą za dużo wody. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze zakupy na jutro. Mam nadzieje że rybkom przysmakuje. Kupiłem jeszcze robaczki. Jeszcze potrzebna kiełbasa i karkówka. Jak bedzie zasieg LTE to bedzie relacja na żywo z jutrzejszego wędkowania. bf85213fd1c8219cb105b00095280fa0.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tutaj nie było ;) dzisiejsza drapieżna dostawa :) wziąłem małego spomba i faktycznie on mały :D dla do moich prologic C1 nie chciałem za bardzo ryzykować. Zobaczę czy w ogóle do tego się przekonam.

f1532007dcb04473df5d967df6e5a035.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj byłem na shoppingu w sklepie na D...Miałem już dosyć czekania na Montaray feeder i match i tych obiecanek ,że będzie za tydzień,w najbliższy piątek albo wtorek.Trzy tygodnie wytrzymałem tego zwodzenia przez właściciela sklepu GiN. Az w końcu wczoraj w nocy zobaczyłem ,że w drapieżcy dostępne w sprzedaży jest cos czego od dawna nie było,a na co ja miałem od  jakiegoś czasu ochotę.No i zamówiłem sobie :D Dzisiaj patrze,a tego czegoś już brak. Kupiłem ostatnią sztukę. :D Ja to mam szczęście.W poniedziałek będzie się wreszcie czym pochwalić :D :icon_arrow1:Sukcesów powaznych na rybach na razie brak to może chociaż sprzęt zrobi wrażenie :D:D:D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jest ?

DSC_0475.JPG.f444cd4593f74f75036d27d06d1fa135.JPGDSC_0476.JPG.8f297887815251b29f30f98a97f49113.JPG

Długo się na czekałem , ale warto było ?

Niestety, na słowo musicie (wcale nie musicie ?) mi uwierzyć

Że krzesło Cresta z tym ustrojstwem - na sucho oczywiście, nie ma zadnego ale to zadnego kiwnięcia ?

DSC_0478.JPG.b35c93f44808a9e7320a3da7bd0508b4.JPGDSC_0477.JPG.20775dba48d816603fae9307a880761e.JPG

Jestem mega zadowolony z wyboru krzesła, a i intuicja mi mówiła że z podnóżkiem będzie jeszcze lepiej ??

Kosmos, który w chwilach wolnych będę jeszcze ulepszać poprzez dobór odpowiedniego osprzętu 

Edytowane przez MrProper
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...