Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
35 minut temu, MrProper napisał:

Wcześniej nic nie pisałem, że względów oczywistych, zaszła mała pomyłka w projektowaniu i teraz mam dwa ? (jak ktoś nabedzie Crestę oddam za darmo jeden, ale bez nóżek i zacisków) 

DSC_0510.JPG.7f33a47f90964d7f9f84c46d047a13e4.JPG

Wszystko odbyło się tak jak przystało na dżentelmenów ?

To zakładasz dwa podesty teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Splot napisał:

Dominik, na nocce nagle wpada do głowy pomysł na jakiś super gadżet. I dzwonisz o trzeciej z życiowym problemem emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

O, np. taki @elvis. Siedzi w branży i zawsze to dobrze skonsultować pewne rzeczy, jak ryba na nocce nie bierze :) Pogadają, jak spec ze specem. Wymienią luźne uwagi :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, np. taki [mention=4]elvis[/mention]. Siedzi w branży i zawsze to dobrze skonsultować pewne rzeczy, jak ryba na nocce nie bierze  Pogadają, jak spec ze specem. Wymienią luźne uwagi  
A wiesz Dominiku, swego czasu nie jedną nockę przegadaliśmy z@Ostap. Wiele ciekawych projektów powstało i jeszcze więcej zostało porzuconych .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, elvis napisał:

A wiesz Dominiku, swego czasu nie jedną nockę przegadaliśmy z@Ostap. Wiele ciekawych projektów powstało i jeszcze więcej zostało porzuconych .

Czyli do Pana Arkadiusza też będziesz dzwonił? :):):) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem "po drodze" do Żako i kupiłem wszystkie białe w kolorze czerwonym jakie mieli w sklepie, bo chcę w piątek poganiać okonie nad zaporówką łowiąc waglerem z opadu. Przy okazji wziąłem gotowe przypony, bo są na plecionce, mają ulubione przeze mnie haki, no i 12szt kosztuje 12 zeta, to się robić przyponów nie kalkuluje B|:champagne-2010: 

20180502_135531.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Splot napisał:

W drodze na badania kontrolne.6679e5eebf1fec1827c317d2d98191b5.jpgc1789ae78347da78049e90abaf043931.jpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Michał, gdzie wyczaiłeś tak tani pelet ( 6 zl tona :o ) ?

Nie wiem ile , ale tak z pół tony to może  bym i sam przytulił !? :Angry-min:

 

 

Edytowane przez Jurek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, gdzie wyczaiłeś tak tani pelet ( 6 zl tona  ) ?
Nie wiem ile , ale tak z pół tony to może i bym sam przytulił !? :Angry-min:
 
 
A to taki sklep po znajomości Stasiu rozdaje karty klubowe ?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4/30/2018 o 19:52, MrProper napisał:

Wcześniej nic nie pisałem, że względów oczywistych, zaszła mała pomyłka w projektowaniu i teraz mam dwa ? (jak ktoś nabedzie Crestę oddam za darmo jeden, ale bez nóżek i zacisków) 

DSC_0510.JPG.7f33a47f90964d7f9f84c46d047a13e4.JPG

Wszystko odbyło się tak jak przystało na dżentelmenów ?

A ile za ten podeścik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...