Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, cygan786 napisał:

Uzywam tego plastikowego flagmana 21g i jest ok. Elastyczny materiał nie bedzie pękał.

 

Już w moich rękach przeszedł "odpowiednie" testy :D  Jak napisałem wyżej - na sucho jest gitas

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sołtys stan napisał:

Flagman rządzi.Jako prekursora tej marki na tym forum bardzo mnie to cieszy :D:D Naprawdę super jakość za rozsądne pieniądze. :icon_arrow1:

A dzieli wiadomo ktooooo! :Forever_Alone-min:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sołtys stan napisał:

Flagman rządzi.Jako prekursora tej marki na tym forum bardzo mnie to cieszy :D:D Naprawdę super jakość za rozsądne pieniądze. :icon_arrow1:

Tak obserwuje wasze emocje związane z tą marką, i chyba będę musiał się jej przyjrzeć bliżej będąc na zlocie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po zawodach stwierdziłem że muszę dokupić przynęt. Głównie będą owocówki. Plus zalewajki MC KARPIA.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj odebrałem przesyłkę z Drapieżnika.

Zamówiony parasol :https://sklepdrapieznik.pl/sklep/parasole-namioty/17784-parasol-traper-250cm-model-5000.html?search_query=parasol&results=27

Niestety wychodzi na to,  że przyjdzie mi go reklamować.

Nie mogę się w nim doszukać części wbijanej w ziemię ( szpikulca ). Według zdjęcia ( na stronie sklepu) powinien on taki posiadać.

Zdjęcie niezbyt wyraźne, ale jednak widać.

Podobno jest chowany teleskopowo w rurce, ja jednak nic takiego się nie doszukałem o.O

parasol.jpg.a24f2ab8681adf601b9dbc42a3080809.jpg

5b040f9358c29_parasol3.jpg.6ffb4bf3e4458c8bd52e1b56a88d8850.jpg

Do bazy od JAXONA w tej sytuacji też nie idzie zamontować - te same średnice rurek.

https://sklepdrapieznik.pl/sklep/parasole-namioty/18738-baza-do-parasola-jaxon-pp-stk105.html

Edytowane przez Tench_fan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...