Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj odebrałem przesyłkę z Drapieżnika.
Zamówiony parasol :https://sklepdrapieznik.pl/sklep/parasole-namioty/17784-parasol-traper-250cm-model-5000.html?search_query=parasol&results=27
Niestety wychodzi na to,  że przyjdzie mi go reklamować.
Nie mogę się w nim doszukać części wbijanej w ziemię ( szpikulca ). Według zdjęcia ( na stronie sklepu) powinien on taki posiadać.
Zdjęcie niezbyt wyraźne, ale jednak widać.
Podobno jest chowany teleskopowo w rurce, ja jednak nic takiego się nie doszukałem
parasol.jpg.a24f2ab8681adf601b9dbc42a3080809.jpg
5b040f9358c29_parasol3.jpg.6ffb4bf3e4458c8bd52e1b56a88d8850.jpg
Do bazy od JAXONA w tej sytuacji też nie idzie zamontować - te same średnice rurek.
https://sklepdrapieznik.pl/sklep/parasole-namioty/18738-baza-do-parasola-jaxon-pp-stk105.html
Ja zamierzam też w Drapieżniku kupić ten https://sklepdrapieznik.pl/sklep/parasole-namioty/17780-parasol-traper-competition-duzy.html

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem potwierdzenie od jednego z kolegów z SiG iż istotnie mam rację.

Brak jednego elementu - tego który jest wbijany w ziemię.

Czeka mnie teraz reklamowanie. Mam nadzieję, że ekipa z Drapieżnika postara się sprawę szybko załatwić.

Nie ma tu ich winy, tylko to niefajne uczucie, gdy coś jest nie tak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedlem tylko po rabaki, wydać ok. 5zł. Wróciłem z cukierkami, robakami i podporkami. 65zł zostawione. Jak kobieta, ech, się zaswieci i trzeba kupic.56fdccc95848d509e7b6bcc414dc0edf.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Dominik napisał:

Nożyk Mora elegancki, sam posiadam dwa. Ten z nierdzewki nawet lepszy, bo nie pokrywa sie patyną. Będzie służył.

Kilka lat temu posiadałem taki, ale gdzieś zapodziałem. Tzn nie wiem czy to dokładnie był firmy Mora - nie wiem czy ona ma patent na ten kształt. Ale był identyczny, tylko z inną rękojeścią - taka kratkowaną. Niemniej nóż był wyśmienity, nie był może tak ostry, jak inne noże które miałem z np. polskiej stali (na tej "morze" było wyryte, że stal szwedzka), ale przez cały okres użytkowania jego stopień ostrości utrzymywał się na podobnym poziomie, gdzie inne musiałem ostrzyć. Poza tym większość twierdzi, że stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy nóż się tępi. Są nawet ortodoksi, co to specjalne osełki każą kupić :) Ja swój ostrzę na zwykłej i ostry. Jak mam czas, to pobawię się na osełce o granulacji 1000, ale to rzadko. Leniwy jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno masz rację, że każdy nóż się tępi. Ale przy moim użytkowaniu Mora nie wymagała ostrzenia, a inne noże tak. W związku z czym, gdybym używał jej na tyle intensywnie, że wymagałby tego ostrzenia, to inne, które miałem, w tych warunkach pewnie by całkiem padły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...