Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 30.05.2018 o 10:23, Grzes77 napisał:

Wczoraj odebrałem mega przesyłkę za kwotę 1 100 PLN. Paka zawierała:

1. Wędkę DYnB wersja 2018 - 3,65m w dwuskładzie

https://sklepdrapieznik.pl/sklep/daiwa-oferta-szkocka/27582-daiwa-yank-n-bank-feeder-12ft-60g.html

2. Dwie szczytówki do tej wędki: 1,0 oz (bo w komplecie są od 1,5), oraz 2 oz (bo tą będę używał najczęściej). 

3. Pellet zanętowy aller.

4. Dipy.

5. Komplet Preston Monster Eva (przyda się na spontany z feederem).

6. Przypony gotowce, zawsze używałem samoróbek, jednak chciałem zobaczyć jak się łowi na gotowce.

7. Różne drobiazgi, m. in. różne koszyczki.

8. 6 szt nowych Prestonów ICS do białych robaków jest @Grendziu, więc od kwoty bazowej należy odliczyć 99 zeta (tyle są warte Grendziowe koszyki), więc mnie zakup kosztował 1 001 PLN :D:champagne-2010:

W sklepie stacjonarnym kupiłem 0,5 litra białych, które już "wypstrykałem" nad zaporówką :champagne-2010:

 

 

 

 

 

 

20180529_171009.jpg

Piękny blank Grzechu. Niestety, Daiwa, prócz, Windcast Picker, nie gada ze Mną. Oby Tobie służył. Na pewno wart, swoich pieniążków.  

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko to coś wrzucam, a bywam w sklepie i trochę tam zostawiam. Ostatnio na same zanęty i zanęty i dodatki Sensasa poszło blisko 100 PLN. Mięsko też było i to sporo, bo gazeta joka, pol litra Pionki i podobna ilość białych oraz trochę dendrobeny.
Był też koszyk Preston i... nowa zanęta federowa Phila Ringersa.
Jutro do wody idzie Sensas, a jak dobrze pójdzie to w niedzielę z Suwim na rybach będę testował Ringersa. ffad1a1912faf7652d8cc6ca97776e4f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stałem się posiadaczem takich dzieł sztuki :D 

 

cd9643b186a9.jpg

 

Dwa spławiki są spersonalizowane - na jednym jest -grych-  a na drugim -Szymek-  i te będą stały za szybką :D:)

Edytowane przez grych
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 2.06.2018 o 12:15, cygan786 napisał:

Dostałem cały worek wafli. Za chwile biorę sie za mielenie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.8437ed454ea4a63780e2996bcb371856.jpg

Bułka tarta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...