Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 2.06.2018 o 12:15, cygan786 napisał:

Dostałem cały worek wafli. Za chwile biorę sie za mielenie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.8437ed454ea4a63780e2996bcb371856.jpg

Uważaj z tym. Betonuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj z tym. Betonuje.
 
Słyszałem o tym. Dlatego to tylko dodatek a nie baza. Na ok 1kg zanety z dodatkami robaka i qq daje ok 3 garści mielonych wafli. Wafle dodaje już do gotowej zanety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutkie raczej nie sa mysle , ze wielkosci mandarynki mimo to moja proca za 10zl wali az milo ... Tylko zaneta musi byc dosc mocno sklejona sama woda nie pomoze . Na alledrogo wpisujesz praska Mistrall I jest tego w cholere  . Kupilem dwie wielkosci ta wieksza to juz spore gabaryty ma .

Edytowane przez KaZuYa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nabyłem drogą kupna dwa 3litrowe pojemniki Guru w promocji za jedyne 99zł.

Aż tak walnięty nie jestem. Zakup w biednejromce za 6zł/szt. Myślę do czego będą ok i chyba na przynęty lub zrobiony mix.7bf2f9ab158a5393353f7e2a32cd7f19.jpg&key=11eef1e235d092f69b3abfadd91186eacafc72aa0793f50bb09ff75808600647

 

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Splot napisał:

Dzisiaj nabyłem drogą kupna dwa 3litrowe pojemniki Guru w promocji za jedyne 99zł.

Aż tak walnięty nie jestem. Zakup w biednejromce za 6zł/szt. Myślę do czego będą ok i chyba na przynęty lub zrobiony mix.7bf2f9ab158a5393353f7e2a32cd7f19.jpg&key=11eef1e235d092f69b3abfadd91186eacafc72aa0793f50bb09ff75808600647

 

A nie lepiej pójść do warzywniaka po świeże warzywa i owoce, miło spytać się Pani/Pana co tam sprzedaje co robią z wiaderkami po kapuście kiszonej czy ogórkach kiszonych sprzedawanych na wagę. Bardziej pro forma się spytać bo raczej je wyrzucają. Za darmo, ekologicznie, z pasującą szczelną pokrywką a przy okazji zakupi się minerały i witaminy w postaci warzywnej i owocowej. 3w1 :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
A nie lepiej pójść do warzywniaka po świeże warzywa i owoce, miło spytać się Pani/Pana co tam sprzedaje co robią z wiaderkami po kapuście kiszonej czy ogórkach kiszonych sprzedawanych na wagę. Bardziej pro forma się spytać bo raczej je wyrzucają. Za darmo, ekologicznie, z pasującą szczelną pokrywką a przy okazji zakupi się minerały i witaminy w postaci warzywnej i owocowej. 3w1
Te mają pokrywkę na stałe i są niskie. Takie sobie wymarzyłem

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...