Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sama glina czy to na 2 zdjęciu to zanęty
Sama glina i ziemia bełchatowska.
Na drugim zdjęciu są dodatki zanętowe plus glinka smużąca.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy z Chin:

Pierwsze to agrafki do zmiany przyponów, takie są jednymi z najlepszych gdyż są z jednego kawałka drutu.
Drugi zakup to rurki do przyponów, 54 mm długości, nie jest to taka sama guma jak w Prologic'u ale bardzo podobna.

 

20180922_110658.jpg

20180922_110715.jpg

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem:

1. Pięć kilogramów kukurydzy po 1zł za kilo i trzy kilo małej, która w sklepie nazwana jest popcorn, koszt 2zł za kilo, ciekaw jestem jak będzie się parzyć w termosach,

2. Ponieważ ostatnio kupione złączki do batów podczas montażu zniszczyłem udałem się ponownie do wędkarskiego, gdzie właściciel wkleił mi je "fachowo" (wyszło jednak na tym, że muszę po raz 3 kupić te złączki, bo do sklepu pojechałem tylko ze szczytówkami, no a teraz przymierzyłem i nie wchodzą mi w 2 elementy, kur...ła jak ja się w tym przypadku popisałem, no ale z drugiej strony na codzień takich rzeczy nie robię >:(),

3. Zanęty uklejowe, bo chcę pobawić się z drobnicą na zaporówce, nigdy nie łowiłem tak delikatnie, chcę tego spróbować, bo łowione przeze mnie ukleje na tym zbiorniku często podchodzą pod 20cm, tylko nie wiem, czy blisko brzegu je połowię, do tego haki uklejowe i systemy do odległościówki,

4. Kastę 36 litrów  w markecie budowlanym, będzie łatwiej "paszę" mieszać.

Na te wszystkie zakupy wydałem łącznie 102 PLN :champagne-2010:.

20180922_145620.jpg

20180922_144156.jpg

20180922_150755.jpg

20180922_151835.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Record lepiej sie sprawdza,Brud słaby jest,18 ja leszcze na to lowię:DFajne delikatne zakupy.jak będziesz miał okazje użyj kiedyś glinki bumbum Górka

Edytowane przez stas1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, stas1 napisał:

Record lepiej sie sprawdza,Brud słaby jest,18 ja leszcze na to lowię:DFajne delikatne zakupy.jak będziesz miał okazje użyj kiedyś glinki bumbum Górka

Mam glinkę bumbum Górka,  kupiłem w tamtym sezonie kilka paczek i służy mi do mrożenia joka. W tym sezonie spławik mnie mocno wciągnął, do tego stopnia, że muszę spróbować większość jego odmian. Po niedzieli chcę sprawdzić łowienie z opadu przy użyciu pszenicy zdipowanej różą Bartona, dziś już przygotowałem "porcję", od jutra nęcenie :D:champagne-2010:

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Grzes77 dziś wyliczyłem, że potrzebuję 16 sztuk wędek dajła LRF co daje 32tys zł do tego kreciołki równa się  64tyś, następnie kosz z osprzętem i inne pierdołki co daje 100tyś zł - kupisz mi :221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Grendziu napisał:

@Grzes77 dziś wyliczyłem, że potrzebuję 16 sztuk wędek dajła LRF co daje 32tys zł do tego kreciołki równa się  64tyś, następnie kosz z osprzętem i inne pierdołki co daje 100tyś zł - kupisz mi :221_see_no_evil:

Może być na przyszły tydzień, bo w tym już mam zaplanowane bieżące wydatki?

W sumie już miałem zrobić Ci przelew, jednak byś się rozleniwił. Napisz do Dajły, że jesteś 100% fanem tej marki, wytatuuj sobie ich logo na klacie, lub gdzie sobie tam zapragniesz (z wyłączeniem części intymnych, bo mikro reklamy nie będą chcieli :D) i jestem przekonany, że takie skromne 16 wędek Ci przyślą, resztę już sobie poradzisz :P;):champagne-2010:

Ja dziś czekam na 2 paki z Drapieżnika i allegro, do tego lecę do stacjonarnego sklepu po pracy :icon_arrow1::D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=722]Grzes77[/mention] dziś wyliczyłem, że potrzebuję 16 sztuk wędek dajła LRF co daje 32tys zł do tego kreciołki równa się  64tyś, następnie kosz z osprzętem i inne pierdołki co daje 100tyś zł - kupisz mi :221_see_no_evil:
Widzę,że nadal Cię trzyma jak w termosie. Zdrowia życzę, a na początek zjedz Snickersa.
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...