Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prezes zamiast 16 wedek Daiwa kup sobie jedną porządną Shimano.Przyjemność z wedkowania dużo większa o zaoszczędzonych pieniądzach i wolnym miejscu w szafie nie wspominając :D:P A dla Ciebie @Grzes77widzę,że jest jeszcze nadzieja skoro zmieniłeś priorytety wędkarskie na spławik. :D 

Edytowane przez Sołtys stan
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza paka z Drapieżnika kosztowała 3 stówy, zawierała w większości spławiki i inne drobiazgi. Miałbym jeden spławik więcej, bo gdy zamawiałem ustawiłem 4 spławiki Drennan 1,5g, włączyłem zatwierdzenie, coś się przywiesił system (lub mój net albo telefon), potem jakimś cudem zmieniła mi się ilość spławików 1,5g na 3 szt a system doliczył 9zl za przesyłkę i wyszło na to, że cena się praktycznie nie zmieniła, tylko mam jeden spławik mniej. W zamówieniach mam dwa identyczne zamówienia, z czego jedno anulowane, coś wyszło nie tak tym razem z winy systemu, lub mojego telefonu, tego już wyjaśniać nie będę, chociaż w poniedziałek miałem dzwonić do sklepu, jednak przed tym sprawdziłem w wiadomościach,  że paczkę już wysłali, a drugą anulowali, więc sobie to odpuściłem :champagne-2010:

Jutro dotrze chyba paczka z allegro, idzie prawie tydzień, miała kosztować 402zł, a otrzymałem dziś maila, że Inpost dostarczy mi jutro paczkę za 353PLN, ciekaw jestem czego brakuje, nie miałem żadnego kontaktu ze strony sprzedającego >:(.

20180925_163704.jpg

20180925_163136.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe uzupełnienie arsenału przed sezonem jesienno - zimowym. Wydaje mi się,że mam już wszystko co trzeba,ale nie jestem jeszcze pewien czy jak się prześpię z tą myślą to  jutro będę twierdzil tak samo... :D :icon_arrow1:

42508315_1256570901149198_469898250002890752_n.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, elvis napisał:

Zmieniają się tylko metody połowu.

O tak. Dla mnie to na dobre sezon się zacznie jak będzie lód :) 

Przynajmniej mam nadzieję, bo sezon letni był... w zasadzie to go wręcz nie było :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...