Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przychodzę do pracy a tu taki widok (fota1), mówię ktoś ze sklepu faktycznie się pomylił. Przeglądam paczki, w pierwszej 7 pudełek 1,2 litra Drennana i 4 takiej samej wielkości Trapera, do tego okulary, pellet badziewiasty i haki uklejowe w rozmiarze 14 (na ukleje >:() pijany nie byłem, gdy robiłem to zamówienie, najgorsze jest to, że za cholerę nie mogę się na allegro zalogować by sprawdzić co zamawiałem, na pewno nie ten pellet i haki, reszta git. Drugi karton zanęty uklejowe Trapera i gliny rozpraszające, nawet jedną z napisem gratis, też git, chociaż nie pamiętam, czy się ilość zgadza. No i dochodzę do 3 kartonu, ciekawość mnie zżera, bo leciutko, jakby w nim była wędka, otwieram a tu tuba na wędki 175cm dł, którą zamówiłem by transportować w niej moje baty, kuuurrła jaka skleroza mnie ostatnio łapie, szok. Wszystkie 3 kartony koszt 353,80 PLN, pomimo niezgodności kilku rzeczy będę tam robił zakupy z uwagi na gliny, bo są poniże 5 ze ta za paczkę, jak dobrze pamiętam, a sprawdzić nie mogę, kończę dziś o 14 (mam nadzieję, że się dyżur nie przedłuży) i lecę w nęcone miejsce, by chociaż od 15 powędkować, bo o 18:30 to już ciemno nad wodą :D:icon_arrow1::champagne-2010:

20180927_060143.jpg

20180927_065140.jpg

20180927_060654.jpg

20180927_060630.jpg

20180927_061759.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ni ma dajłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa O.o:221_see_no_evil::221_see_no_evil::221_see_no_evil:O.o

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Grzes77 masz podobnie chyba jak ja. Czasami po nocy robię zakupy, oglądam towar na sklepach i klikam, a na końcu przez sen płacę. Nigdy potem do tego nie wracam, bo rano jak mam patrzeć co zamówiłem to dramat. I też mi się zdarza na trzeźwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
20 minut temu, ArekH napisał:

 

Posiadam takie okulary. Kupiłem na Rybomanii sygnowane napisem dystrybutora. Sprawdzają się, choć muszę przyznać że przy mocnym ściśnięciu wylatają szkła. 

A okulary się nosi czy ściska, hmmm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=722]Grzes77[/mention] , jeśli szukasz tanich glin to nasz firmowy @Czesław Czech je robi i sprzedaje

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https://dlaryb.pl/forums/topic/790-glina-w%C4%99dkarskie-oraz-kleje-mineralne-bentonit-i-liant-a-coller/&share_tid=790&share_fid=1368520&share_type=t

 

Glina Wędkarskie oraz kleje mineralne Bentonit i Liant A coller

 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dziś przesyłkę. Zakupiłem zanętę i pellety od forumowicza z SiG. Zapodał na prawdę fajną cenę. Myśli podobnie jak Ja. Skoro ma zalegać, niech lepiej ktoś skorzysta po kosztach. 

IMG_20180927_104114.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...