Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Arku, rodzice mają mega kompostownik. Nie zmieściłby się na ciężarówkę. Ot pozostałości po uprawie pomidorów, sałaty i innych warzyw które uprawia ojciec w tunelach, a bratowa w ogrodzie. W tym roku rosło ponad 1800 szt. pomidorów malinowych i coś tam jeszcze. Swego czasu pod folią było 1000 m2. Głównie pomidory, ogórki, sałata (8000-12000szt. jednorazowo)i papryka. 728ebe18c43be30963247c6118233bc4.jpg&key=43f1ad8955f1815beea82cb6b4c3f4630f2870ca1dd91cd9678e9ccdc699a8779eb19d6b42a611802e5d02cf2e61fd15.jpg&key=c2add4d5687b1efcf68ed577dea17ef4372bc38d9ab5651c0b44ec08929d959f

 

 edit. Kiedyś woziiłem całe litry czerwonych dla kolegów z pracy. Niestety co raz więcej ogólnie stosowanej chemi spowodowało znaczny spadek ich liczebności, choć ten rok jest wyjątkowo urodzajny. Ojciec nie stosuje oprysków tylko jeśli już musi i to w ostateczności i nigdy w porze zbiorów. U nas każdy idzie poprostu do tunelu i sobie zrywa co mu potrzeba. Szczególnie dzieci. Stąd postawił na ekologię i nawozy naturalne jak obornik.

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarły dwie paczki, pierwsza z Drapieżnika za 320 PLN zawierała akcesoria do łowienia na czeburaszkę, czyli główki, gumy, haki.

Drugą pakę dostałem z wedkarskisprzęt.pl a w środku siatka (mam same kilku metrowe a ta ma metr) i wędkę wklejkę Dragon Fishmaker 3-18 g, jest taka, jak chciałem, właściciel tego sklepu zawsze dobrze mi podpowie, tak jakby znał mnie i moje zachcianki, podpytałem o ten kijek kumpli i się nie mylili, smukły i czuć w nim moc, na wiślane sandacze będzie jak znalazł i super pasuje do niego moja stara katuszka Shina, miałem kupić nowy kręcioł, ale zdecydowałem na jeszcze jeden kijek, który dotrze jutro lub w środę i to dopiero będzie petarda :icon_arrow1:.

Za ten patyk i siatkę dałem 410 PLN, z czego wędka 390 PLN, w środę zaprowadzę syna na 8 do przedszkola i umówiłem się z kumplem na 9 na wypad ze spinem nad Wisłę :icon_arrow1::champagne-2010::39icon:

20181008_152231.jpg

20181008_151844.jpg

20181008_151246.jpg

20181008_151042(0).jpg

20181008_151653(0).jpg

20181008_153729.jpg

20181008_153603.jpg

20181008_153853.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś z Was rozważa zakupy w rozreklamowanym sklepie "Pleciona" to ostrzegam, że mają w dupie klienta. Zamówienie na kwotę 1 042 PLN złożyłem 7 w niedzielę, przyjęli do realizacji 8 w poniedziałek, z opcją 24h, dostawą za pobraniem. We wtorek nie mam żadnej informacji więc dzwonię, koleś mi mówi, że przesyłkę wyślą w środę z dostawą na czwartek, to ja mu mówię, że proszę bym dostał ją na 100% w czwartek, po potrzebuję zamówiony towar na piątkowy wyjazd. Dziś nie mam żadnej informacji, więc dzwonię a koleś mi mówi, że jeszcze nie wysłali, postara się dziś wysłać, jednak obawia się, że paczka na jutro nie dojdzie, RWA MAĆ, co to za podejście, faktycznie napisali mi w poniedziałek, że z uwagi na dużą ilość zamówień termin może ulec wydłużeniu z 24 do 72 h, no ale na litość nie na tydzień. Ja się zastanawiam, czy odbiorę tą przesyłkę, zawiera rzeczy, które by mi się przydały, jak jutro nie dotrze, to chyba powiem kurierowi w poniedziałek, że mam w dupie tą przesyłkę, wkur....łem się niesamowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, Grzes77 napisał:

Jak ktoś z Was rozważa zakupy w rozreklamowanym sklepie "Pleciona" to ostrzegam, że mają w dupie klienta. Zamówienie na kwotę 1 042 PLN złożyłem 7 w niedzielę, przyjęli do realizacji 8 w poniedziałek, z opcją 24h, dostawą za pobraniem. We wtorek nie mam żadnej informacji więc dzwonię, koleś mi mówi, że przesyłkę wyślą w środę z dostawą na czwartek, to ja mu mówię, że proszę bym dostał ją na 100% w czwartek, po potrzebuję zamówiony towar na piątkowy wyjazd. Dziś nie mam żadnej informacji, więc dzwonię a koleś mi mówi, że jeszcze nie wysłali, postara się dziś wysłać, jednak obawia się, że paczka na jutro nie dojdzie, RWA MAĆ, co to za podejście, faktycznie napisali mi w poniedziałek, że z uwagi na dużą ilość zamówień termin może ulec wydłużeniu z 24 do 72 h, no ale na litość nie na tydzień. Ja się zastanawiam, czy odbiorę tą przesyłkę, zawiera rzeczy, które by mi się przydały, jak jutro nie dotrze, to chyba powiem kurierowi w poniedziałek, że mam w dupie tą przesyłkę, wkur....łem się niesamowicie.

A ja robiłem ostatnio zakupy w https://www.corona-fishing.pl/index.php też miałem obawy. Dzwonię w czwartek około południa z pytaniem czy dojdzie na piątek i doszła, oprócz tego szczerze doradzili dobór wędziska. Więc jak ktoś chcę to umie:champagne-2010:
Byłeś w Wawie w sumie, trza było ich tam nawiedzić :P
No dobra wiem, wiem - nie miałeś głowy do tego. Obiecuję nic nie zamawiać w tym roku w plecionie jako dowód solidarności :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Grendziu napisał:

Obiecuję nic nie zamawiać w tym roku w plecionie jako dowód solidarności :champagne-2010:

Jak chcesz, to kupuj, ja tylko ostrzegam.

Przed sekundą dzwonili z przeprosinami i zapewnieniem,  że sprzęt otrzymam jutro, do tego stwierdzili, że nie mają jednej serii zamawianych gum, ciśnienie mi nie zeszło, dobrze, że mam tylko godzinę do wyjścia z pracy i nikogo już nie mam umówionego na czynności :champagne-2010:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja w Plecionie w zeszłym roku nie kupiłem mojej Daiwy Prorex. Ten kij to ich pomysł, fajnie i fachowo mi doradzili, ale jak przyszło do zamówienia i ich braku pewności co do czasu wysyłki, kupiłem gdzie indziej. Do czasu zamówienia wszystko było 10/10. Kija kupiłem o którym nawet nie myślałem, jestem mega zadowolony z niego i jestem im wdzięczny za poradę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...