Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ ostatnio kręcioł przy SG niesamowicie splątał mi pletkę postanowiłem kupić większą maszynkę z większą szpulką, jednak w podobnej masie, wybór padł na Dajłę :D, oczywiście nie mogłem kupić tylko kołowrotka, więc dobrałem sobie haki, główki do czerebuszek, pałeczki do troka, sztuczną ochotkę, no i drogie smużaki (od 31 do 35 zeta/szt), za całość zapłaciłem równo 500 PLN. Dopiero po weekendzie będę mógł przetestować ten sprzęt, jednak już się doczekać nie mogę :icon_arrow1::champagne-2010:

20181024_113816.jpg

20181024_114330.jpg

20181024_114200.jpg

20181024_114008.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 minut temu, ArekH napisał:

I tak tą Daiwa-ą zrobiłeś Grendziowi dobrze co? Nie spodziewałem się po tobie Grzechu. :P

Ale ja jej nie mam. Przed chwilą bawiłem  sie kreciołkiem Kongera za jakies 140- 170zl ktory dostalismy min na nagrody na finał Spinnig Cup. Byłem w szoku jaki fajny sprzęt na sucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, ArekH napisał:

I tak tą Daiwa-ą zrobiłeś Grendziowi dobrze co? Nie spodziewałem się po tobie Grzechu. :P

Jemu nie zamierzam, natomiast sobie tym zakupem zrobiłem meeega dobrze, ten kołowrotek wygląda i pracuje na sucho zajebiście :icon_arrow1::D:champagne-2010: 

Tak na marginesie, to te żuczki wyglądają jak żywe, bardzo "apetycznie", gdybym był rybą, to sam bym je "opitolił". Te żuki wziąłem, bo nie są typowymi smużakami, ponieważ schodzą od 0,1 do 0,5m pod powierzchnię :icon_arrow1::champagne-2010:

20181024_142109(0).jpg

Edytowane przez Grzes77
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że "szczujecie" Darka Daiwą, więc nie postąpię inaczej ;)

To mój ostatni zakup od kolegi Marcina z SiG.

Fajka Daiwa z osprzętem od Guru - Dobry zestaw w dobrej cenie :D :

5bd192e6199e1_FajkaDaiwa.jpg.e98bd1f28234a66c4e766ee90b3c5cc2.jpg

Coś o samej fajce :https://sklepdrapieznik.pl/sklep/proponowane-akcesoria-do-krzesla-cuzo/29386-fajka-daiwa-d-tatch-duo-accessory-arm.html

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 minut temu, Tench_fan napisał:

Widzę, że "szczujecie" Darka Daiwą, więc nie postąpię inaczej ;)

To mój ostatni zakup od kolegi Marcina z SiG.

Fajka Daiwa z osprzętem od Guru - Dobry zestaw w dobrej cenie :D :

5bd192e6199e1_FajkaDaiwa.jpg.e98bd1f28234a66c4e766ee90b3c5cc2.jpg

Coś o samej fajce :https://sklepdrapieznik.pl/sklep/proponowane-akcesoria-do-krzesla-cuzo/29386-fajka-daiwa-d-tatch-duo-accessory-arm.html

 

Ja też taką chcę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarła do mnie "kość niezgody", dzięki której więcej zakupów w Plecionie nie zrobię, co prawda otrzymałem brakującą część ostatniej paczki, ale...

... przesyłkę odebrałem w piątek równo 2 tygodnie temu. W poniedziałek dzwonię i mówię, że przesyłka za ponad tysiaka była niekompletna, koleś nie bardzo wiedział co mi powiedzieć, więc poprosiłem o rozmowę z kierownikiem lub właścicielem. Rozmówca nie zasłonił słuchawki i poszedł do kierownika trzymając w ręce telefon. Ponieważ niczym nie zasłonił słuchawki słyszałem streszczenie mojej wypowiedzi i głos drugiego mężczyzny cyt. " a o czym ja będę z nim rozmawiał", itp, po czym zmieszany młody mężczyzna powiedział mi, że sprawę będą wyjaśniać i na tym rozmowa nasza się zakończyła. Po kilkudziesięciu minutach dzwoni inny koleś i mnie przeprasza, dodaje, że to on pakował przesyłkę, ponieważ zawierała sporo rzeczy zapomniał spakować "kości niezgody". Zapewnił mnie, że jutro (wtorek) wyślą mi te czeburaszki...

...jest wtorek, czyli równo tydzień po tym, kiedy mieli wysłać mi "kość niezgody" a czeburaszek nie widać, więc dzwonię. Znów słyszę przeprosiny i zapewnienia, że "kość niezgody" będzie wysłana...

...no i dziś po 2 tygodniach wreszcie otrzymałem resztę przesyłki, czyli przedmiotową "kość niezgody". Nie dojść, że na paczkę czekałem tydzień a nie 24h, to jeszcze przyszła niekompletna i czekałem następne dwa tygodnie na czeburaszki, ja już tam nic nie kupię, to takie podsumowanie dla innych 

20181026_131733.jpg

20181026_132039.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...