Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
21 minut temu, Grzes77 napisał:

Dokładnie, tylko o podejście mi chodzi, te 3szt czeburaszek za 20 zeta mniej ważne >:(

Jakis Ty zasadniczy, uwazaj bo Ci woda wyparuję i nic nie złapisz:221_see_no_evil:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Grendziu napisał:

Jakis Ty zasadniczy, uwazaj bo Ci woda wyparuję i nic nie złapisz:221_see_no_evil:

Nie wiem o czym Ty do mnie piszesz, jakoś mnie to nie rozbawiło. Nie lubię jak mnie ktoś kosi nawet na 20zł, bo to są moje pieniądze i jeżeli zawieram z kimś umowę, płacę za towar, to oczekuję, by z drugiej strony też się z niej wywiązano. Gdy zgłaszasz, że coś źle zrobili, do czego się przyznają, mimo tego czekasz na "zgubę" 2 tygodnie i jeszcze raz o swoje się musisz w międzyczasie upominać, to coś jest chyba nie tak. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Z tego wszystkiego żem zapomniał. Kupiłem sobie rękawiczki BHP na ryby, wiecie, to taki nowy "trent" z Jukej, jutro nam  wmówią, że to oni wymyśli i wtedy zapłacimy z pińcet bo jest "trenty i river" w jednym:221_see_no_evil:

20181026_150545.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Grzes77 napisał:

Nie wiem o czym Ty do mnie piszesz, jakoś mnie to nie rozbawiło. Nie lubię jak mnie ktoś kosi nawet na 20zł, bo to są moje pieniądze i jeżeli zawieram z kimś umowę, płacę za towar, to oczekuję, by z drugiej strony też się z niej wywiązano. Gdy zgłaszasz, że coś źle zrobili, do czego się przyznają, mimo tego czekasz na "zgubę" 2 tygodnie i jeszcze raz o swoje się musisz w międzyczasie upominać, to coś jest chyba nie tak. 

Przepraszam :( jakbyś nie pamiętał to obiecałem, że nic tam nie kupię, no chyba że dajła bedzie za free:221_see_no_evil: 

wilczy humor mam, co mam zrobić, nie jestem sam:beer1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Grendziu napisał:

Z tego wszystkiego żem zapomniał. Kupiłem sobie rękawiczki BHP na ryby, wiecie, to taki nowy "trent" z Jukej, jutro nam  wmówią, że to oni wymyśli i wtedy zapłacimy z pińcet bo jest "trenty i river" w jednym:221_see_no_evil:

20181026_150545.jpg

Hmmm. Aga Cię zaniedbuje i szukasz innych doznań? :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
2 godziny temu, MrProper napisał:

Taka lampa ułatwiająca pracę ?

7D55AD7E-250F-4774-8D93-645F9C0AD3FC.jpeg.7bc3f2bcc697a813d341488eb7ff9223.jpegD22ED406-D93F-40D0-AC4B-591879B95632.jpeg.d907555ac2542abe73475d5a7e5a2442.jpeg

A z tego Panie będą zwisać żyłki z haczykami? A niebieska koperta To woda? A gdzie są brzany? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...