Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ostatnie to skisłe masło? 
Fajne to rozwiązanie  Flagmana z półką i pudełkami do zanety:champagne-2010:
Nie to mięta.
Te po prawej to jest skisle masło o którym zapomniałem 7bae73c8ccb4fafb7adb34ec2baf60d9.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiła mnie ta zanęta Olina, bo jak kiedyś oglądałem te jego filmy....
To akurat są prezenty i nagrody z promocji.
Będę testował, bo wyglądają na solidny towar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał finałów :champagne-2010:

Wczoraj doszły dwie paczki z Drapieżnika. Jedna zawierała Cuzo 3 z podnóżkiem, druga niezamawiana stanowiła życzenia i ręczniczek z haftem Drapieżnika. Cuzo z podnóżkiem kosztowało mnie równo 620 PLN, ogólnie jest zajebiste, jednak "system" mocowania nóżek (pod fotelem gdy jest złożony) za tą cenę to nieporozumienie (3 już pękły w transporcie, co widać na fotach). 

Skończyły mi się pomysły na zakupy, więc sezon 2019 zapowiada się bez zakupów (oprócz podstawowych przedmiotów jak żyłki, itp). :champagne-2010: No chyba, że naleci mnie na nową tyczkę TXa lub kajak :D

Będą 2 nóżki w zapasie, ponieważ nie potrzebuję montować podnóżka na 4 nogi, tylko będzie montowany bezpośrednio do przednich nóżek fotela :champagne-2010:

20181219_162626.jpg

20181219_163414.jpg

20181219_074902.jpg

20181219_074813.jpg

20181219_163349.jpg

20181219_163320.jpg

  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jurek napisał:

Piękne, chociaż ta usterka .. :o:D

To mi nie przeszkadza, bo fotel sobie wypoziomuję w garażu i tak zmontowany będzie jeździł nad wodę, by tam czasu nie tracić na montowanie  a nad wodą będę tylko regulował poziom poprzez wysówanie nóżek, które są wewnątrz i mają spory zakres regulacji :champagne-2010:.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...