Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 @Grzes77co tak skromnie.kończysz ten rok ?? chyba chcesz zaoszczędzić jak najwięcej na Sylwestra ?? :D Nie chcę się chwalić,ale ja tam ostatnio wydałem więcej na tą boloneczkę Italica :D A tak poważnie to te splawiki GT 9 i 12 to mają otwór przez korpus ,czy trzeba je mocować tylko na koszulki silikonowe.??,bo nie widzę dokładnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sołtys stan napisał:

 A tak poważnie to te splawiki GT 9 i 12 to mają otwór przez korpus ,czy trzeba je mocować tylko na koszulki silikonowe.??,bo nie widzę dokładnie.

GT9 mają otwór, GT12 otworu nie posiadają, wziąłem je jednak, bo mają grubsze bardziej widoczne antenki niż GT9, chociaż gdy spławiki zobaczyłem na żywo, to GT12 mogłem nie brać, wystarczyłyby same GT9 :champagne-2010:

@Zola67 spławików nigdy za wiele, zawsze się coś gdzieś uszkodzi i trzeba mieć w zapasie, może na 2019r tacie kartę opłacę i udostępnię którąś z bolonek, to się w końcu okaże, że spławików będzie mało, gdy syn zacznie łowić, to może trzeba będzie jeszcze dokupić. Puki "fortuna mi sprzyja" robię "zapasy", mam nadzieję, że nie przyjdą jakieś ciężkie dla mnie czasy, wtedy te zapasy będą w sam raz, sprzęt wędkarski jeść nie woła, niech leżakuje :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grzes77 napisał:

GT9 mają otwór, GT12 otworu nie posiadają, wziąłem je jednak, bo mają grubsze bardziej widoczne antenki niż GT9, chociaż gdy spławiki zobaczyłem na żywo, to GT12 mogłem nie brać, wystarczyłyby same GT9 :champagne-2010:

@Sołtys stan muszę trochę sprostować. GT12 mają normalne oczko przy antence i zwykły kil, natomiast w GT9 antenka z kilem stanowi jedność i jest wyjmowana jak w zwykłych bańkach żywcowych na drapieżniki. Nie ma na stałe zamontowane antenki i kila i dodatkowego przelotu w korpusie do przeprowadzenia żyłki jak np w spławikach Experta :champagne-2010:

Ciekaw jestem jak to rozwiązanie będzie w tym GT9 działać.

Edytowane przez Grzes77
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to,że te GT9 są wzorowane na spławikach Cralusso,które też mają dokładnie takie rozwiązanie.Można sobie regulować wysokość antenki poprzez przesuwanie korpusu w górę lub dól.Sam korpus możną też w zalezności od potrzeby zakładać na dwa sposoby.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem przed chwilą do warsztatu, by psu jeść naszykować i jeszcze raz obejrzałem te GT9. Moim zdaniem z Cralusso mają wspólne tylko wyjmowane antenki z kilem, a regulację długości antenki na siłę by było można zrobić dając koszulkę igielitową nad korpus, bo gdy chcę wysunąć trochę antenki (tak dla regulacji), to korpus spławika lata po kilu jak wściekły. Te GT9 nie są niestety do regulacji antenki, tylko do przepuszczenia żyłki przez korpus stworzone :champagne-2010:.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...