Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Sołtys stan napisał:

Ale nie da się regulować tego korpusu koszulkami igielitowymi?? jedną pod korpusem a drugą nad..?? 

Teoretycznie to się da, tylko ciekawe jak to wyjdzie w praktyce. Ja kombinować aż tak nie będę, gdybym wiedział, że te GT9 mają taki sposób montażu żyłki, to bym ich nie kupił, a tak to przetestuję co one są warte :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki igielitowipo obu stronach korpusu regulujesz też długość antenki  i co za tym idzie też kilu. Te  Carlusso o których pisałem,też tak właśnie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Sołtys stan napisał:

Te  Carlusso o których pisałem,też tak właśnie działają.

Mam Clarusso. Tam jednak korpus, na większym odcinku kila jest bardziej spasowany. Nie lata za luźno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie ja kupiłem, ale tu umieszczę bo gdzie. Do imienin jeszcze sporo czasu, ale przyszły prezenty od rodzinki Mojej. :D

Od Anuli dostałem Brzanówkę Korum-a, zgodnie z obietnicą. Od starszego synka, misę na nogę fotela z uchwytem OnBox, a od młodego małżeństwa, super pudełko Kordy, takie jak ma Marcin. @djbaloon dzięki za poradę:champagne-2010:. Ja sobie kupiłem pellet, fluorocarbon i uchwyt do kosza podbieraka podpatrzony u @Tench_fan Na bogato w tym roku. Muszę ich wszystkich wyściskać. :icon_arrow1:

IMG_20190104_120352.jpg

IMG_20190104_122425.jpg

IMG_20190104_124915.jpg

IMG_20190104_124847.jpg

IMG_20190104_124652.jpg

 

IMG_20190104_123225.jpg

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo panie takie prezenty? To nawet wycałować trzeba, nie tylko wyściskać. A ja głupi jakimś sitem się cieszyłem jak pod choinkę dostałem od córeczki, a tu proszę jakie prezenty. :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, takie coś to raz na 30 lat się zdarza. Choć nie powiem, Anna nie raz mi wędkarskie rzeczy sponsorowała. Nie bój się, też dobrze myśli, przynajmniej ma z głowy zakupy i nie trafione prezenty. 

5 minut temu, Semi napisał:

a tu proszę jakie prezenty

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArekH a co tam masz powyżej złączki Koruma i fuorokarbonu?

Też Korum - sztyca do podbieraka?, jakaś podpórka?

Przy okazji sporo tego Koruma u Ciebie :D, zaprosili Cię do teamu czy jak ? B|

Zaraz nasz Arek gwiazdą You-Tuba zostanie i  filmy kręcić będzie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tench_fan napisał:

@ArekH a co tam masz powyżej złączki Koruma i fuorokarbonu?

Podpórka 60cm. Muszę przyznać że ciut za krótką sobie zamówiłem, ale na pewno się przyda. Wykonanie jest naprawdę dobre. Aluminium jak by grubo farbą, lub prędzej jakimś laminatem pokryte. Wewnętrzna sztyca jest asymetryczna, spłaszczona z jednej strony, co zapobiega okręcaniu wedle osi własnej. Zobaczymy jak z trwałością. To, wyjdzie w praniu. Na minus, że zamiast wkręta, u dołu jest szpic. 

 

7 minut temu, Tench_fan napisał:

Przy okazji sporo tego Koruma u Ciebie

Podchodzą Mi ichnie produkty. Proste, dobrze wykonane i sensowne cenowo. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...