Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem się po sklepach, obejrzałem ofertę i nic ciekawego z wędek nie widziałem. Niestety pozostanie internet czyli tzw. życie.

Jako, że ze sklepu wędkarskiego nie wyjdę z pustymi rękami kupiłem takie coś:

koszyczek-zanetowy-eko-okragly-xl-135771

 

Będzie do dokładnego nęcenia na dużych odległościach.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sklep Niwa poinformował mnie,że sprowadził mi z Italii długo oczekiwaną przeze mnie -Colmic Potenza Pro...boloneczkę do zadań specjalnych. W Italii bardzo modne jest łowienie na spławik karpi i jesiotrów na łowiskach komercyjnych. I ten kijek jest wręcz stworzony do takiego wędkowania. We wtorek powinienem już cieszyć się z nowego nabytku. Najwyższy czas na poważne wędkowanie. :D:D:P 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NPC napisał:

Przeszedłem się po sklepach, obejrzałem ofertę i nic ciekawego z wędek nie widziałem. Niestety pozostanie internet czyli tzw. życie.

Jako, że ze sklepu wędkarskiego nie wyjdę z pustymi rękami kupiłem takie coś:

koszyczek-zanetowy-eko-okragly-xl-135771

 

Będzie do dokładnego nęcenia na dużych odległościach.

Internet to internet, w tej chwili nawet tak hołubiony na sąsiednim forum sklep D. zmienia zasady funkcjonowania, rozgraniczając się na sklep stacjonarny ze sprzętem dostosowanym do potrzeb lokalnego rynku i sklep stricto internetowy, gdzie już podobno nie będzie już można pomacać niczego. Jednak sklepy stacjonarne to zupełnie inna bajka... Takie mam przynajmniej odczucia...

@Sołtys stan  świetny sprzęt, marzenie :D:P

Mój ostatni zakup i pierwszy w tym roku to Shimano Catana TR GT Hi Power 4,5 // 25-40g. Złamałem szczytówkę w swojej ulubionej spławikówce, dziesięcioletniej już Catanie i trzeba było niestety pomyśleć o czymś nowym. (niby szczytówka do wymiany, co spróbowałem zrobić, ale to już nie to :/)

7c163337136c.png


 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, grych napisał:

Internet to internet, w tej chwili nawet tak hołubiony na sąsiednim forum sklep D. zmienia zasady funkcjonowania, rozgraniczając się na sklep stacjonarny ze sprzętem dostosowanym do potrzeb lokalnego rynku i sklep stricto internetowy, gdzie już podobno nie będzie już można pomacać niczego. Jednak sklepy stacjonarne to zupełnie inna bajka... Takie mam przynajmniej odczucia...

W tym sklepie na D jest mega drogo. U mnie w sklepie stacjonarnym nie dość, że pomacam, pomacham czy pokręcę to jeszcze mam taniej.
Trzeba zacząć promować nasze lokalne sklepy!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...