Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Dominik napisał:

Hej, @Kotwic zrobiłeś już zakupy podlodowe, czy jeszcze czekasz?

Zakupy już dokonane, właśnie dotarły do mnie w piątek, w sam raz na weekendowy wypad na ryby. :icon_arrow1:
Kupiłem drobne zabawki akurat w Liwi, bo tam pasował mi kołowrotek i wędka, a przy okazji dorzuciłem 3 mormyszki i 2 blaszki podlodowe. :P

Nie wiem, czy będę robić jeszcze jakieś zakupy podlodowe, ale pewnie wiosną zakupię trochę gliny. Pomyślę, gdzie się wybrać. :D

5c509dc3d2e58_koowrotek.jpg.9989d469cd7767fac88af3bdb3e726db.jpg

Kołowrotek nieduży i lekki. Tuż po wyjęciu z pudełka zdążyłem go rozmontować i pozbyć się terkotki (to był cel), oraz pomieszać tarcze "hamulca" (to nie było w planie).:P
Bez terkotki jest znacznie ciszej, a hamulec i tak mam zamiar unowocześnić (tylko wymyślę, jak to zrobić).
Kołowrotek jest już przy wędce i działa dobrze. Cieszę się z zakupu.

 

5c509eac149a9_podlodwkazkoowrotkiem.jpg.c7bf48bea8d3cd429e18a617c190fb85.jpg

Rozbudowałem swój podlodowy oręż o powyższą wędkę. Ciekawy to produkt. Kołowrotek duży i mocną blokadą i straszliwie sztywną szczytówką (można dziki z lasu wyciągać).
Czeka mnie majsterkowanie i przerabianie, tak by było to bardziej delikatne. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, suwi napisał:

A ile kolego kosztuje przesyłka do Polski ? 

 Nie mam pojęcia nigdy na Polskę nie zamawiałem.

Ale bodajże jest opcja możliwości wybrania kraju dostawy, wtedy koszty wysyłki tez będą inne

Ale głowy nie dam gdyż Holandia jest ustawiona z automatu

Robiac zakupy czy w stanach czy w innych krajach Europy, natrafiłem na taką opcje przy każdej okazji 

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, suwi napisał:

Czyli cena 38 to znaczy 38 euro ? Mam ziomkami w Holandii planuje mnie odwiedzić to by przywiózł ?

Tak 38 to cena w euro, ale to cena za 10ft

Dwunastka kosztuje 44,99 euro.

Link wklejałem z ustawioną ceną na 12, ale widze ze przełącza tez automatycznie na najniższą

Tam jest taki mały odnośnik oznaczony: maat. W nim wybierasz wersje jakiej szukasz 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu przyszło zamówienie z Prologic'a, teraz trzeba czekać na testy na karpiach i amurach. Tylko zejdzie lód, zrobi się ciepło i przyjemnie. :D

 

No dobra max łowię karasie po pół kilo ale przynajmniej z ładnym napisem PROLOGIC :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...