Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prezes się wkurzył na Daiwe ,coś ostatnio wspominał i dlatego postanowił ukarać  wędkę ze swojej ukochanej stajni ,bliskim kontaktem z ocierającą się o jej szlachetny blank  co chwilę żyłką Mikado :D 

Edytowane przez Sołtys stan
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Sołtys stan napisał:

Prezes się wkurzył na Daiwe ,coś ostatnio wspominał i dlatego postanowił ukarać  wędkę ze swojej ukochanej stajni ,bliskim kontaktem z muskającą ja co chwilę żyłką Mikado :D 

No właśnie jedna lub dwie pletki idą pod kije Daiwy...

 Trwa narada w mojej głowie, gdzie plecionki przydzielić:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pocieszenia Ci napiszę:

Kupiłem tę pletkę Mikado 8 MF 0,08mm do przyponów. Jednym słowem?

TRAGEDIA :D

Strasznie się strzępi, bardzo szybko traci kolor, na węzłach szału nie ma.

 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem to, na zakup czego zbierałem się od kilku sezonów. Tyczka, w "której się zakochałem" już jakiś czas temu, zobaczymy jak będzie mi się sprawdzać. Kosztowała mnie w packu 4 500 PLN, dopłaciłem 50 zeta za 2 szczytówki, pokrowiec do szczytówek  i tubę do szczytówek (te kilka rzeczy kosztuje grubo ponad stówę), kupiłem też tani jak barszcz portfel 50cm na przypony Jaxona. Jak to się można zdziwić w życiu, gdy myślisz, że najdroższy miejscowy sklep wyjdzie do Ciebie z najlepszą ofertą w porównaniu do sklepów internetowych. Topy pasują od MX-a, teraz mam łącznie 11 topów do wykorzystania. Każdy element od 4 do 9 ma oznaczone punkty do spasowywania na obu końcach. Tulejki też pasują, pozostały mi od poprzednich topów, więc nie muszę nic dokupować, doczekać się już nie mogę testów, jednak pierwsze w tym sezonie będą użytkowane pickery, tyka dopiero gdzieś od kwietnia, jak ryba będzie bliżej brzegów na zaporówce. Teraz ścianka z tyczkami i batami wygląda już tak, jak chciałem, baty w tubie  :champagne-2010: 

Oprócz tego kupiłem dziś jeszcze oryginalną szczytówkę do bata RVDE TX2 6m, kosztowała 40 zeta, wydałem łącznie 4 610 PLN, ale jestem mega zadowolony z zakupu :champagne-2010:

20190222_154202.jpg

20190222_152327.jpg

20190222_134449(0).jpg

20190222_150400.jpg

20190222_150242.jpg

20190222_145936.jpg

20190222_145847.jpg

20190222_152123.jpg

20190222_150408.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
15 minut temu, ArekH napisał:

Grzesiek, Ty, masz chyba o wiele większą piwnicę niż Pyza! :duchamp:

Moje trzy garaże sie chowają. On ma specjalny osobny dom z tv i lodówka do tego. Sam się zastanawiam, czy mieszka z żoną i rodziną czy ze sprzętem :D ja wybrałbym to drugie:221_see_no_evil:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...