Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

@Grzes77 a kiedy kajak:221_see_no_evil:

Zazdroszczę porządku. Brawo Ty:champagne-2010:

Kajak chyba skutecznie wybiłeś mi z głowy, nie jest problem kupić taki przedmiot, tylko po ki ch..., żeby się utopić, i tak mi zdrowie ostatnio na niewiele pozwala, wolę w taki sposób przebidować do starości, niż szukać  wrażeń gdy się nie umie pływać, to trzeba tyłek na brzegu trzymać :P:champagne-2010:

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna tyk a. Niedawno byłem świadkiem takiej sytuacji. -Przyjeżdża na moja river wędkarz. Oczywiście po opłaceniu u mnie myta za zgodę na łowienie,przystępuję do rozkładania sprzętu. Wyciąga z auta ten cały majdan i się organizuje. Po około 40 minutach pierwsze kule zanętowe lądują w wodzie. Łowi jakieś 15 minut. Dzwoni Telefon . Jego nie mój. Odbiera. Chyba coś ważnego,bo klnąc coś pod nosem kończy wędkowanie. Zwija się. Po 20 minutach kolejny telefon. Odbiera i znowu klnie. Slyszę tylko,że już jedzie tylko jeszcze nie zdążył się spakować . Za nim skończył , minęło chyba kolejne 20 minut. Patrzyłem na to z takim podziwem,że parę brań przez to przegapiłem. Gość był na rybach ze 2 godziny, w tym 15 minut poświęcił na efektywne łowienie. Prawie się przekonałem do takiego łowienia. A teraz jeszcze Ty @Grzes77 kusisz tymi zakupami :D Teraz zagadka. Zgadnijcie na jaką metodę wędkował bohater tej historii ?? :D:D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
51 minut temu, Sołtys stan napisał:

Fajna tyk a. Niedawno byłem świadkiem takiej sytuacji. -Przyjeżdża na moja river wędkarz. Oczywiście po opłaceniu u mnie myta za zgodę na łowienie,przystępuję do rozkładania sprzętu. Wyciąga z auta ten cały majdan i się organizuje. Po około 40 minutach pierwsze kule zanętowe lądują w wodzie. Łowi jakieś 15 minut. Dzwoni Telefon . Jego nie mój. Odbiera. Chyba coś ważnego,bo klnąc coś pod nosem kończy wędkowanie. Zwija się. Po 20 minutach kolejny telefon. Odbiera i znowu klnie. Slyszę tylko,że już jedzie tylko jeszcze nie zdążył się spakować . Za nim skończył , minęło chyba kolejne 20 minut. Patrzyłem na to z takim podziwem,że parę brań przez to przegapiłem. Gość był na rybach ze 2 godziny, w tym 15 minut poświęcił na efektywne łowienie. Prawie się przekonałem do takiego łowienia. A teraz jeszcze Ty @Grzes77 kusisz tymi zakupami :D Teraz zagadka. Zgadnijcie na jaką metodę wędkował bohater tej historii ?? :D:D 

Na sprężynę :221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sołtys stan napisał:

Zgadnijcie na jaką metodę wędkował bohater tej historii

Na to?

20190217_153406.jpg.2ce835a6c13df07d87f780d9ce7ad0dd.jpg.87afc4d1db4d0b3dc54c0c84c217ffd2.jpg

Znowu nie mogłem się powstrzymać :happyderp-min:

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 min ? Obstawiam tyczkę 

Feeder to jakieś 30 min

Odleglisciowka 20 min

Ale wszystko zależy od wędkarza bo i co niektórzy mogą sie rozkładać 1h z teleskopem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, MrProper napisał:

 

Ale wszystko zależy od wędkarza bo i co niektórzy mogą sie rozkładać 1h z teleskopem ?

Dokuczasz mi>:(:D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...