Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Sołtys stan napisał:

Teraz zagadka. Zgadnijcie na jaką metodę wędkował bohater tej historii ?? :D:D 

Na bank to był karpiarz z karpiówkami, wiem ile się tripod lub rodpod rozkłada :P.

Tak poważnie, to wszystko zależy od możliwości i podejścia, ja mam prawie wszystko na szybkozłączkach montowane przy koszu i fotelach, bo nie nawidzę tracić czasu na rybach. Rozłożenie całego tyczkowego majdanu z wstępnym zanęceniem to jest dobra godzina, można to ograniczyć do kilkudziesięciu minut, ale trzeba mieć wszystko na szybkozłączkach i być już "obcykanym" w temacie. @Sołtys stan kupuj tą tykę, następnym razem będziesz robił z tym kolesiem zawody w rozkładaniu sprzętu na czas :champagne-2010:

Edit: sorry za post pod postem.

Edytowane przez Grzes77
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
48 minut temu, Grzes77 napisał:

Miałem to samo napisać i tą fotkę wstawić :D:champagne-2010:

Na to, tylko po przeróbce inni MŚ zdobędą :221_see_no_evil:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pudeleczko Ikea 5,99zł, żałuję że nie wziąłem dwa, fajnie ścięte boki, albo do podstawy zanęty, albo do pierduł typu nożyczki, igły podczas łowienia.

Szczotja do czyszczenia brudnych pudełek oraz szkło do wagi ciężkiej :champagne-2010:

20190224_164059.jpg

20190224_163913.jpg

20190224_163426.jpg

20190224_163443.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozłożenie stanowiska feeder, zajmuje Mi góra 15min. Gorzej ze składaniem. 
Na zawodach 1.5 godziny to nie jest za dużo. Normalnie około pół godziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grendziu napisał:

Pudeleczko Ikea 5,99zł, żałuję że nie wziąłem dwa, fajnie ścięte boki, albo do podstawy zanęty, albo do pierduł typu nożyczki, igły podczas łowienia.

Szczotja do czyszczenia brudnych pudełek oraz szkło do wagi ciężkiej :champagne-2010:

Jak to była tak "kara" za znaleziony rachunek to masz szczęście. Zacznij grać w totka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...